Wpis z mikrobloga

@Wink nie martw się, algorytmy treści proponowanych i tak będą podsuwać ci tyle, że w sumie to będzie strata czasu. No chyba, że sam sobie selekcjonujesz treści i masz odblokowane rekomendacje, prawda? Prawda!? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Wink wykop jest w miarę dobry, bo wykop to stado anonów. czasami pomogą, czasami masz się z kim pokłócić... ale nie porównujesz się ciągle z kimś. nie masz poczucia że inni mają ciągle wakacje i fajne życie a ty nie.
A poza tym jak tam nie zaglądasz przez kilka dni, to nie czujesz się w wyalienowany czy odcięty od znajomych, bo to nie są znajomi.
:)
@wonrz Ja mam i grupkę przyjaciół, jakichś znajomych to dzielę się z nimi, ale prywatnie. Mam bez tego typu aplikacji kontakt z ludźmi i to wystarczający. Jakoś nie specjalnie mnie obchodzi Co inni robią, oprócz grona bliskiego, ani też nie obchodzi mnie pokazywanie innym co ja robię, choć byłoby się czym chwalić, ale lubię przeżywać samemu, albo jak napisałem w bliskim gronie
@Nigirium_Ignis: ogolnie nie chce mi sie juz doradzac mlodym facetom na wykopie, ale wdajesz sie w dyskusje, ktora w zasadzie nie ma wiekszego sensu. Popatrz jak wyglada ten swiat i sobie odpowiedz jaki rodzaj dziewczyn bedzie narzekal na wykopie, ze ich zycie jest do bani. Czy na pewno tutaj poruszane problemy to sa przyczyny, czy moze cos co przychodzi do glowy przy okazji odwracajac glowe od glownego problemu. Nie wszystkie przypadki
@wonrz: z początkiem lipca planuję usunąć FB, czyli moje ostatnie social media. Jednak właśnie boję się odcięcia od informacji i kontaktów, nawet tych pozornych. Ciężko jest wytrzymać?
@zielony_goblin Chłopie to w ogóle przykre jak szybko przychodzi Ci oceniać, osądzać innych widząc tak malutki wycinek rzeczywistości za pomocą wykopu, kilku postów. Rzeczywistość jest trochę bardziej skomplikowana, a badania pokazują szkodliwy wpływ mediów nie od dziś, pewno tego, poszukaj sobie.
@haakenn: chyba złej osobie odpowiedziałeś bo ja właśnie myślę nad tym samym co ty :D też mi tylko facebook został i też mam takie same obawy, że już kompletnie będę odizolowany od społeczeństwa + gdzie znajdę jakiekolwiek informacje wtedy, np. o jakichś wydarzeniach w okolicy
@wonrz ale ja żadnych jej wpisów nie szukałem typie xD wyświetliło mi się na głównej i beka dla mnie, że ktoś "taki" pisze, że łoo social media. Chcesz to szukaj moje wpisy, generalnie mam to w pompce bo yy czy ja mówię, że jestem normalny? Mam ADHD i #!$%@? codziennie stymulanty by jakoś funkcjonować tylko, że ja nie zrzucam swojego #!$%@? na social media xD
@Nigirium_Ignis xD i tyle w temacie.

Jeżeli
@zielony_goblin No tak, bo dominujący wpływ na naszą rzeczywistość w postaci mediów, która dosłownie jest wszędzie nie ma wpływu na dzieci, ludzi, no na nikogo. Rozumiem o co Ci chodzi i masz rację, że można mieć srogo w bani i bez internetu, ale to widać jak duży wpływ na obecny stan psychiczny wielu, wielu ludzi ma internet, obecny cyfrowy świat i nie można temu zaprzeczyć.