Wpis z mikrobloga

Nabylem dzisiaj #seat #leon FR z 2014 roku z MIB1 o nr: 5F0035824A. Czy w przypadku chęci zamiany czytnika na MIB2 (tego modułu co siedzi w schowku), wystarczy zmienić sam czytnik i będzie to działać prawidłowo z obecnym ekranem czy należy również wymienić ekran?
Jakie jest najtańsze rozwiązanie na uzyskanie apple carplay albo full linka w samochodzie?

Czy pogodzić się z tym, że bez wyładowania z 2k nie ma co zaczynać tematu i kupić lepszy uchwyt na telefon :D?

#samochody #motoryzacja #vag i w sumie zapewne ten sam temat dotyczy #skoda #volkswagen #audi #elektronika
m76859 - Nabylem dzisiaj #seat #leon FR z 2014 roku z MIB1 o nr: 5F0035824A. Czy w pr...

źródło: Zdjęcie WhatsApp 2024-03-25 o 22.49.33_6070061f

Pobierz
  • 5
  • 0
@farbowanylisek: wlasnie kwestia taka, że MIB1 tego nie obsługuje i zastanawiam się co trzebaby wymienić aby zaczęło ;p
Jeśli chodzi o aktywację, to widziałem, że przy pomocy obd2 można aktywowac tryb serwisowy, potem wgrać pobrany z neta update oprogramowania z karty SD i tym samym odblokować full linka/android auto/carplaya.
@m76859 a no to jeśli to MIB1, to pewnie wymiana od razu z jednostką, ja mam akurat jednostkę bezpośrednio w radiu, ale pod CarPlay będzie trzeba wstawić jednostkę osobno i przerobić wiązki, popytaj może dla pewności na grupie Seata jakiejś na Facebooku, ale mówię od razu że koszt aktywowanej jednostki to mogą być nawet 3 tysiące xd