Wpis z mikrobloga

Wczoraj próbowałem z moją #rozowypasek obejrzeć Oppenheimera, to ciągle mówiła że nudny i nic się nie dzieje. Rozkładałem ręce i powiedziałem, że to sobie sam obejrzę, ale okazało się, że nie mogę i muszę przejść do zegz.
Teraz chciałem sobie włączyć i mówię, że sam obejrzę, to:

Nie no spoko był ten film, marudna byłam i tyle

kto zrozumie #logikarozowychpaskow dla tego fizyka kwantowa zabrzmi trywialnie ()
#zwiazki
  • 8
kto zrozumie #logikarozowychpaskow dla tego fizyka kwantowa zabrzmi trywialnie ()

#zwiazki


@PlatynowyJezyk: Przepraszam, ale co tutaj niby jest trudnego do zrozumienia. Twojej babie po prostu się chciało ruchać i tyle więc miała gdzieś wszystko inne normalne, naturalne takie są kobiety. Chociaż niektórzy mam wrażenie, że są zdziwieni w ogóle tym, że kobietom też się chce mają popęd i nie wiem gałę lubią robić.
@PlatynowyJezyk: a jakby wolała oglądać film i odmawialaby miziania, bo się wciągnęła w fabułę, to byś narzekał, że pewnie to hipergamiczna p0lka a ty przy głównym bohaterze wyglądasz jak bezdomny żul i dlatego nie chciała seksu... Co by kobieta nie zrobiła to dla was i tak będzie powód do narzekania na różowe.