Wpis z mikrobloga

@szefownik: o tak:
co do tego mniejszego otworu to warto narysować gwint, który tam jest, a będzie to prawdopodobnie M8 zamiast 6,3(?)
no i jeszcze podtoczenie wg. jakiejś tam normy jaką sobie wybierzesz. Ja oznaczam strzałką bo kto by to wymiarowywał :v
StaraSzopa - @szefownik: o tak:
co do tego mniejszego otworu to warto narysować gwint...

źródło: x

Pobierz
Mierzyłem ten element na zajęciach suwniarką i wychodziło 6.3 i z tego co kojarzę tam chyba nie ma gwintu. Jeśli chodzi o wymiary to jeszcze je ogarnę a ten okrąg który narysowałem na dolnym przekroju mam usunąc czy zostawić.


@szefownik: No jaaak, widać gwint jak byk :D 6,3 na gwincie to tak ni w 5 ni w 10. Obstawiam że było 6,8 dla M8, chyba że to jakaś chora calówka.
A
StaraSzopa - >Mierzyłem ten element na zajęciach suwniarką i wychodziło 6.3 i z tego ...

źródło: xx

Pobierz
  • 0
@StaraSzopa: Prowadzący wyjął jakieś stare elementy to tam ciężko było zmierzyć dokładne wyniki, aczkolwiek dzięki za radę z tym gwintem. Jeśli chodzi o przekrój to była moja decyzja z tym półprzekrojem i to raczej zmienię, a ten otwór w środku jest po obu stronach zarówno z przodu i z tyłu. Tak czy siak dzięki za pomoc, na pewno rady się przydały.