Wpis z mikrobloga

Krzysztof 28 Kraków

Zgłoszenie 98421952a3c33d04 z dnia 2024-03-23 23:24:30

Imię: Krzysztof
Wiek: 28
Miejscowość: Kraków

Kim jestem?
Pracujący człowiek, ustatkowany zawodowo, który chciałby wyrwać się trochę z codziennej rutyny. Bardziej pozytywistyczny romantyk niż romantyczny pozytywista. Jeśli chodzi o MBTI, to według wszelkich testów INFJ. I ten opis chyba najlepiej oddaje moją osobowość. Przeważnie potrzeba sporo czasu żeby mnie poznać, bo wolno się otwieram. Wśród znajomych jednak jestem dość wygadany. Wolę raczej spokojne miejsca, ale od czasu do czasu potrzebuję jakiegoś nowego bodźca i nie mam problemu z odkrywaniem nowych aktywności.

Wygląd
182 cm wzrostu i 82 kg wagi, krótko ostrzyżony szatyn, przyzwoicie zbudowana sylwetka, bez tatuaży i bez zakoli. Lubię ćwiczyć sporty i siłowe i wytrzymałościowe. Ryan Gosling może czuć mój oddech na swoich plecach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zainteresowania
Jestem trochę jak z tego mema w którym interesuję się wszystkim a na niczym tak naprawdę się nie znam. Śmiało jednak mogę wspomnieć tutaj o sporcie, literaturze, przyrodzie, psychologii, historii, technice. Gdy coś przykuję moją uwagę, badam zagadnienie aż mi się znudzi i szukam kolejnego.

Czego oczekuję?
Osoby która wprowadzi w moje życie powiew świeżości i jednocześnie takiej, która ma jakiś plan na siebie. Oczekuję wzajemnego wsparcia, możliwości dzielenia się sukcesami i porażkami. Liczę na zrozumienie i szacunek - nie wyobrażam sobie podnieść głosu na drugą połówkę. Jeśli chodzi o wygląd to preferuję osoby szczupłe, bez szeroko pojętych modyfikacji, raczej blondynki niż brunetki. No i nie chcę być młodszy od Ciebie.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Do tej pory nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Mogłyby to być nawet kopie scen z "La la land" (tylko musisz nauczyć mnie lepiej tańczyć). Z odpowiednią osobą nawet prasowanie może być fascynujące. Jednak tak pozornie oklepany schemat jak wspólna pobudka, przygotowanie posiłku, spacer i rozrywka w postaci sportu czy filmu byłyby wystarczający.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub: nie od razu, wszystko ma swoją kolej
Dzieci: raczej tak
Używki: z mojej strony żadnych, u Ciebie - im mniej tym lepiej

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonykrakow #mirekszukamirabelki
  • 2