Wpis z mikrobloga

Po 4 miesiącach wyszedłem z ketozy, miało być tylko na weekend i znowu wejście w ketozę, ale obecnie zjadłem 100g białej czekolady w 2 minuty i mam jeszcze pringelsy ostre na potem. Waga ze 120kg spadła do 85kg w 4 miesiące, czyli drastycznie szybko i co mam zrobić aby uniknąć efektu jojo, jak już jestem na tych węglach? Dalej jem tłusto, omijam pieczywo, ziemniaki i inne węglowodany złożone, ale do prostych mnie ciągnie. #odchudzanie #dieta #keto
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cechini_Mistrz: Ja ostatnio, będąc na redukcji, zjadłem 250g czekoladek na raz i nic się nie stało, dalej chudłem. Jeżeli trzymasz michę to raz na jakiś czas (byle nie za często) można sobie pozwolić na coś słodkiego.
  • Odpowiedz
@Cechini_Mistrz dietetykiem nie jestem, ale swoje wiem i chudnie się od DEFICYTU a nie od magicznej keto sreto #!$%@? diety. A biorąc pod uwagę twój wpis to obstawiam, że zaraz będzie efekt jojo i płacz, że to wszystko przez węgle jak ty "omijasz ziemniaki" xD
  • Odpowiedz
@Cechini_Mistrz: Wrócisz do tej wagi jak stosujesz dietę, która Ci nie pasuje. Taka życiowa prawda. Poszukaj sobie czegoś, gdzie można też słodycze (jak mam low carb catering i codziennie dają jakieś ciasto czy inny słodki deser, tylko nie ma tam cukru, a slodzik, mąka nie jest pszenna) skoro je lubisz.
  • Odpowiedz
@Cechini_Mistrz: chłop 35 kg zrzucił w 4 miechy, a wykopki dalej mu #!$%@?ć będą że złą dietę wybrał, że keto sreto, że zaraz jojo xd

Gratulacje mireczku! Mi też tak #!$%@? jak 20 kg zrzuciłem, 10 lat minęło i dalej czekam na to mityczne jojo xd Po prostu jak zejdziesz to zachowaj umiar i trochę dobrych nawyków i będzie git, filozofii wielkiej nie ma. Masz wagę, jak przypadkiem za bardzo
  • Odpowiedz
@Cechini_Mistrz: No i coś się stało po tym jak zjadłeś tą czekolade i pringlesy? Żyjesz? No żyjesz, naładowałeś się węglami, kolejnego dnia proponuję głodówkę lub po prostu wróć do odżywiania niskowęglodowanowego.
Ja miałem podobnie, od stycznia w ketozie, ale poszedłem ostatnio na mecz do baru no i wjechała pizza i 4 piwa, serio nie ma się czym przejmować mityczną ketozą, nawet będąc na LCHF waga elegancko spada, tyle że wolniej.
  • Odpowiedz
ale swoje wiem i chudnie się od DEFICYTU a nie od magicznej keto sreto #!$%@? diety.


@zielony_goblin: O kolejny temat w którym chcesz zgrywać znawce podczas gdy w dupie byłeś i #!$%@? widziałeś? xD Idź być głupi gdzie indziej bo znowu robisz z siebie błazna xD

keto jest magiczne, bo efektywniej się pali tłuszcz


@Cechini_Mistrz: Popieram, 20kg, w ketozie nie byłem, ale blisko i bardzo sobie chwalę to
  • Odpowiedz