Wpis z mikrobloga

#ukraina #pieklokobiet #wojna
Witam kochani, zgłaszam się do was z następująca inicjatywą: czy moglibyśmy odjąć sobie trochę od ust i przesłać np jakieś pół naszego rocznego PKB na Ukrainę? Niestety, kobiety przeżywają tam piekło... nowe torebeczki lv, hermes, chanel, musimy im pomóc. Proponuję zacząć od przekazania skromnych 30 mld złotych, tak by mogły się dobrze wyposażyć, co by same nie musiały jako bogata warstwa społeczna dokładać do kosztów wojny w ich kraju xD

Więcej zdjęć w komentarzu

RUSKA ONUCO!!!!1111
SbigniewZtonoga - #ukraina #pieklokobiet #wojna
Witam kochani, zgłaszam się do was z ...

źródło: Screenshot_20240325_122434_Instagram

Pobierz
  • 33
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Anikosz_SCK: idioto jako polski podatnik jestem jednym z bezpośrednio finansujących wojnę na ukrainie, a jakieś #!$%@?, których partnerzy dorobili się w najbardziej skorumpowanym kraju Europy kupują sobie w tym czasie zupełnie zbędne dobra luksusowe, po czym słyszę nawoływania do zwiększenia wsparcia finansowego Ukrainy xD uważam, że dodatkowych środków na prowadzenie wojny władze ukraińskie powinny szukać w pierwszej kolejności wsrod swoich obywateli, a dopiero potem w innych krajach xD to tak jakby
, wisialoby mi to, gdybym nie był polskim podatnikiem


@SbigniewZtonoga: To nie bądź, w czym problem? Statystycznie jest ponad 50% szans że więcej podatku odprowadzam niz ty zarabiasz i jakos mi to nie przeszkadza