Wpis z mikrobloga

Przemek Frankowski wyrasta ostatnio na jednego z niewielu zawodników reprezentacji, którego da się lubić. Zawodnikiem wybitnym nie jest, za to ambicji i wyciskania maksa ze swojej kariery nie można mu odmówić. No i da się odczuć, że iloraz inteligencji ma znacznie powyżej reprezentacyjnej średniej. Nie jest tak zmanierowany jak reszta i jego odczucia co do kadry są zbliżone do tego co czują kibicie.

Wywiad dla Weszło

#reprezentacja #pilkanozna #mecz #weszlo
Emcis8 - Przemek Frankowski wyrasta ostatnio na jednego z niewielu zawodników repreze...

źródło: Zrzut ekranu 2024-03-25 122104

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Emcis8: To prawda, Frankowski urósł w ostatnich latach. Pamiętam, jak jeszcze z Łotwą w el. do Euro 2020 na Narodowym zmarnował idealną sytuację bramkową w niewyobrażalny sposób. Sporo się zmieniło od tamtego meczu.
  • Odpowiedz
  • 2
@smialson: widać jak mu odpowiada gra na wahadle, bo za Buzzera w roli skrzydłowego wyglądał dramatycznie. Ale no cóż, chorował na to samo co 99% wychowanych w Polsce skrzydłowych - brak umiejętności dryblingu albo strach przed jego wykorzystaniem
  • Odpowiedz
@smialson: nigdy bym nie powiedział, że z niego będzie piłkarz i to tak uniwersalny na poziomie top5. Kiedyś u Wiśni mówił, że gra obok Schweinsteiger w mls mu dużo dała i chyba coś w tym jest. Ciekawe ilu takich Frankowskich przepada, bo nie mają w swoim otoczeniu żadnego autorytetu.
  • Odpowiedz
@Emcis8: kurde, ja byłem sceptyczny zawsze do niego i jego występów, zawsze znalazł się ktoś lepszy według mnie. Od jakiegoś czasu naprawdę ciężko wyobrazić sobie kogoś lepszego na tę pozycję, zostałem jego kibicem, pomimo początkowej niecheci
  • Odpowiedz
@Emcis8: znienawidziłem typa po meczu ze Szwecją na Euro 2020 gdzie do spółki z Puchaczem i Płachetą na potęgę wrzucali na pałę w pole karne i nic z tego nie było.
Kiwać dalej nie umie ale coś tam daje reprezentacji ostatnio i oby tak dalej
  • Odpowiedz