Wpis z mikrobloga

TL;DR Robię zrzutkę na pozew przeciwko "Do rzeczy".

https://zrzutka.pl/vz9h66

W zeszłym roku tygodnik "Do rzeczy" opublikował kilka artykułów broniących sekciarskiej działalności ks. Łukasza Kadzińskiego. W tych tekstach często pojawia się moje nazwisko, jednak redakcja nie dała mi możliwości ustosunkowania się do zarzutów. To sprzeczne z prawem prasowym, co otwiera drogę do żądania sprostowań.

Próba rozwiązania sprawy polubownie zakończyła się niepowodzeniem. W związku z tym postanowiłem skierować sprawę do sądu. Wiąże się to z koniecznością wniesienia opłat. Na ten cel zakładam zrzutkę. Więcej szczegółów w linku powyżej.

#egzorcyzmypolskie #neuropa #urojeniaprawakoidalne
pkostowski - TL;DR Robię zrzutkę na pozew przeciwko "Do rzeczy".

https://zrzutka.pl/...

źródło: od_rzeczy

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • 1
ale ma #!$%@? oni ich bronią w ogóle


@Czarnyczlowiek: To samo pytanie zadała mi pani mecenas, która tego nie rozumie. Moim zdaniem Pospieszalski szczerze wierzy w to, że broni ostatniej kolebki chrześcijaństwa przed zakusami masonów i lewaków (których rzekomo jestem bezwiedną marionetką). Lisicki w każdej sprawie stara się zająć odmienne stanowisko od reszty gazet po to, żeby podbijać sprzedaż. Albo po prostu utożsamia się z typami, którzy sypiają z osobami, z
  • Odpowiedz
, bo cytowałeś moją wypowiedź, która była niestosowna i niebezpieczna.


@pkostowski: panie, ale dla kogo niestosowna i dla kogo niebezpieczna? Dla ciebie? Bo chyba postawiłeś się w pozycji człowieka, który bezkrytycznie obsmarowuje innych i stroi to w piórka "walki". Już kiedyś wrzucałeś tu artykuł, gdzie punkt po punkcie pokazywałem, na czym polegają jego manipulacje. Jak to tak "walka", to walcz sobie sam, za swoją kasę.
  • Odpowiedz
  • 0
postawiłeś się w pozycji człowieka, który bezkrytycznie obsmarowuje innych


@straga: Opieram się na dokumentach. W prokuraturze toczy się postępowanie w tej sprawie. Nie mogę ujawniać infornacji z tego postępowania, zanim się nie skończy.

Już kiedyś wrzucałeś tu artykuł, gdzie punkt po punkcie pokazywałem, na czym polegają jego manipulacje.


@straga: Nie pamiętam tego. Proszę o link.
  • Odpowiedz