Wpis z mikrobloga

Dlaczego dzisiaj kobiety nie mogą się ubierać normalnie, tylko albo jak jakieś gimby w kocach, albo wyzywająco jak prostytutki w GTA San Andreas? Też macie wrażenie, że z wymienionych przeze mnie poniżej 2 grup, ta druga to wręcz na wymarciu jest?

-Odsłanianie brzucha (dla mnie chyba nr 1 pod względem pokazania, że jest sie lekkich obyczajów. Nie znoszę tego)
-Odsłanianie dziar nad cycami
-Duży dekolt
-Mini odsłaniające pośladki
-Czarne, lateksowe leginsy (typowo karynowe)
-Mocny makeup i solara
-Obleśne tatuaże, kruczoczarne włosy, tipsy, sztuczne rzęsy, napompowane kwasem usta

To nie jest sexy. To jest po prostu obleśne. Nie wiem jak wy, ale ja widząc taką kobietę, choćby nie wiem jak atrakcyjna była, czuję po prostu wstręt i obrzydzenie. A co jest sexy i ma granice dobrego smaku?

-Sukienki
-Spódniczki, które dyskretnie odsłaniają uda
-Koszule
-Mały dekolt
-Dopasowane koszulki materiałowe (podkreślają kształty)
-Delikatna opalenizna
-Delikatny makijaż i dużo zachowanej naturalności
-Brak botoksu, kwasu i naturalna uroda
-Szczery uśmiech
-Biżuteria (z klasą. Ładny zegarek, ładne kolczyki w uszach, a nie k*rwiarski kolczyk w pępku na pokaz albo przekłuty nos czy warga)

Ehh...Babki, jesteście najpiękniejsze NATURALNE i ubrane zarówno na luzie, jak i elegancko. Nie musicie ubierać się jak modelki 18+ i psuć swojej urody sztucznym plastikiem.

Nawet kobieta 5/10 jest dużo lepsza, jeśli jest naturalna i ubrana z klasą, niż po zabiegach botoksu, kwasu, piercingach i solarium.

#p0lka #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #seks #randkujzwykopem #takaprawda #moda #stulejacontent
  • 10
Dlaczego dzisiaj kobiety nie mogą się ubierać normalnie, tylko albo jak jakieś gimby w kocach, albo wyzywająco jak prostytutki w GTA San Andreas? Też macie wrażenie, że z wymienionych przeze mnie poniżej 2 grup, ta druga to wręcz na wymarciu jest?


@Kopyto96: To się generalnie nazywa polaryzacja społeczeństwa na wskutek której ludzie idą w skrajności. Te drugie nie są na wymarci wystarczy poczekać na cieplejsze dni wiosny/lato chociaż duża część tych
Ehh...Babki, jesteście najpiękniejsze NATURALNE i ubrane zarówno na luzie, jak i elegancko. Nie musicie ubierać się jak modelki 18+ i psuć swojej urody sztucznym plastikiem.


@Kopyto96: Tylko, że widzisz. To najczęściej nie jest kwestia chcenia lub niechcenia a tego, że ogromnej ilości kobiet ich własne zdanie i gust dyktuje moda, jeśli coś jest modne to zaczyna wjeżdżać narracja, że jak coś jest modne to nie jest wyzywające chociaż najczęściej laski które
  • 0
@johnnnnn: Tak, lekka opalenizna jest możliwa, bo wszystko z głową. Moja była bardzo sporadycznie chodziła na solarium i utrzymywała taką lekka opaleniznę, że powiedziałbyś, że to jej naturalna karnacja. Ale dobra, to nie jest wyznacznik. Tu mi chodziło bardziej właśnie o to ,że jak opalenizna, to lekka, a nie spalanie się regularnie na solarium z duża intensywnością. Czyli lepiej brak niż sztuczna. A latem jaranie się na słońcu na siłę i
@Kopyto96: nie jest możliwa naturalnie opalenizna w zimę z racji poziomu prawie zerowego uv w Polsce, a solarium to już nie jest naturalnie. Piszesz naturalnie, a chodzi Ci o wspomaganie, ale jeszcze w Twoim naturalnym guście. A latem nie każdy musi się jarać na słońcu, ja mam karnację jakiegoś cygana jak wyjdę na słońce, jak i moja rodzina. 2 dni wyjazdu do kraju gdzie słońce jest cały dzień i robię się
  • 0
@johnnnnn: Oj z neta to ciężko, a nikomu z fb nie będę zabierać. Prościej byłoby mi już chyba przejść się latem po mieście i znaleźć. W Internecie w większości wszystko jest sztuczne, na pokaz i brylują właśnie "upiększone" typiary. Ale może po pracy coś wrzucę.