Wpis z mikrobloga

@M4rcinS: Ja mam wrażenie czasem śledząc prywatne perypetie Ziemkiewicza, jak choćby z sytuacją nie wpuszczenia go do Anglii, ze względu na jego ekstremizm, że on chyba nie wierzy w to co #!$%@?, znalazł sobie po prostu target skrajnie prawicowych debili i na nich kasę trzepie, nawet nie jest konsekwentny w tym co mówi i w tym co robi. Córka też żyje na tym lewackim i drogim zachodzie, skądś musi brać ojciec
@AlbertoBarbosa gdzie Ziemkiewiczowi do skrajnej prawicy. To jest raczej pisowski dziennikarz i to jeden z nielicznych w tamtym środowisku nie bijący się czegoś złego o PiSie powiedzieć. A co do kasy to raczej z samej publicystyki się utrzymuje i książek. Co kilka lat sprzedaje jednak po kilkadziesiąt tysięcy sztuk.
To jest raczej pisowski dziennikarz i to jeden z nielicznych w tamtym środowisku nie bijący się czegoś złego o PiSie powiedzieć.

@kam966: tak napisałem, targetuje skrajną prawicę

A co do kasy to raczej z samej publicystyki się utrzymuje i książek. Co kilka lat sprzedaje jednak po kilkadziesiąt tysięcy sztuk.

tak też napisałem, kasę trzepie na debilach skrajnie prawicowych bo bądzmy szczerzy - nikt normalny nie traktuje tego człowieka poważnie.