Wpis z mikrobloga

O, czyli jest jak wszyscy przewidywali - święty rafau pójdzie tylko na ustawioną debatę do tvPO, wyliżą mu tam 4 litery i pora na ce esa. xD
Tak wygląda demokracja w tym bantustanie. Obecnie ludzie zagłosowali by nawet na małpę, jakby wystartowała pod szyldem PO/KO xD Ba, nawet jakby Ziobro przeszedł do Platformy i wystartował na prezydenta wawy, to by na niego zagłosowali xDD
#polityka #bekazlewactwa #warszawa
marv0oo - O, czyli jest jak wszyscy przewidywali - święty rafau pójdzie tylko na usta...

źródło: GJcHfc7W4AIOG9P

Pobierz
  • 60
@wortor po nic, po prostu gówniany Rafałek trzeźwo myślącym dał do zrozumienia żeby go olali w wyborach prezydenckich za rok

Żeby taki mietek z prowincji, który nie może nawet na niego głosować był zadowolony?


Klasyczne #!$%@? o nadludziach z wielkich miast, jak się prownicje nie podobają to niech Warszawa nie pobiera sobie podatków i żyje sama ze swoich pieniędzy to się szybko takie eldorado skończy i pisze to jako osoba z jednego
@marv0oo: prawda taka, ze wygra i tak wybory. To tylko pokazuje jak mocno sekciarskie stało się PO jak np widzę argumenty tylko „HEHE NIE POSZEDŁ BO I TAK WYGRA, A TYLKO BY MU ZASZKODZIŁO”. Czyli taki wyborca jest świadomy, ze jest mu co zarzucić, ale i tak na niego zagłosuje. Wiec nasuwa się stwierdzenie, ze taki wyborca to albo debil albo nie ma lepszego alternatywy, co i tak nie zmienia faktu
  • 0
@matt-pitt: No nic, to że jak piss wygrał, to POwcy szczekali, był ryk, że duduś nie chodził na debaty. A teraz jak się pięknie obróciła sytuacja, nie sądzisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@marv0oo: No fakt, teraz pisowcy i konfiarze szczekają, jest ryk, że trzaskowski nie chodzi na debaty - faktycznie się obróciło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

p.s. Duduś od 8 lat nie udzielił wywiadu nie swoim mediom, a ostatniego wywiadu udzielił dla kanału zero ¯\(ツ)/¯ ciekawe, nie sądzisz?
  • 2
No fakt, teraz pisowcy i konfiarze szczekają, jest ryk, że trzaskowski nie chodzi na debaty - faktycznie się obróciło ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@matt-pitt: no dzięki, że mi przyznałeś rację ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

p.s. Duduś od 8 lat nie udzielił wywiadu nie swoim mediom, a ostatniego wywiadu udzielił dla kanału zero ¯\(ツ)/¯ ciekawe, nie sądzisz?
A wiesz, że pytałem o to stanowskiego? Odpisał mi, że do Hołowni i Tuska też wysłał zaproszenie.

@marv0oo: Jeśli pytałeś o to dlaczego Duda zgodził się na wywiad u Stanowskiego, to się dałeś zbyć odpowiedzią nie na temat xD
@marv0oo: No widzisz, ja nie o tym pisałem. Jestem po prostu ciekaw jak to jest, że prezydent, który przez dwie kadencje unika niepisowskich mediów, czuje się komfortowo udzielając wywiadu u Stanowskiego i Mazurka.
@matt-pitt: @marv0oo niesamowitym jest dla mnie jak sekciarze na wykopie wszystko co nie jest w rękach rządu albo przynajmniej Moniki Olejnik uroili w swoich główkach za stronnicze, Stanowski, próbujący zrobić Grillowanie Czarnka zapraszając nawet do telefonu ministra z PO który zrobił z siebie wtedy kompletnego dzbana czy teraz nawet wchodzące od kilkunastu lat w dupę Tuska WP XD

dlaczego Duda zgodził się na wywiad u Stanowskiego?


Gdybyś choć spróbował wyjść na
tak wygląda fanatyzm religijny, tylko zamiast wiary w dziadka w chumrce wierzysz w PO, a zamiast szatanów i diabłów, masz pissowców i kuców xD


@marv0oo skoro wszyscy w tej debacie kłamią, to głosuje się tylko na partyjne logo ¯_(ツ)_/¯
A dlaczego WP nie zaprosiła na debatę Korwina, również kandydata do prezydenckiego stołka? Jakoś każdy pomija ten wątek w dyskusji o "bezstronnych" debatach w których każdy powinien brać udział ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@HrabiaTruposz: bo wariatów się ignoruje a nie daje im pole do rozgłosu. Jakby media miały takie podejście to byśmy mieli już dawno problem PiSu z głowy. Na szczęście wariactwo korwina już wszystkich nudzi -