Wpis z mikrobloga

@keram244: jak w spadku dostał to niech sprzeda i kupi coś normalnego a nie robi z siebie buraka. :D

@indiana22: no nie wiem, to trochę jednak komiczne. :D Jak ma się porsche i nie stać Cię na paliwo to sprzedaje się je i kupuje coś sensowniejszego - a i na spoooro paliwa zostanie. ;)

@Paralotnia: facet. :<

@Michaelangello: ...cholera, w sumie widziałem go dwa razy w tym Tesco.
@rss: no nie wiem, to trochę jednak komiczne. :D Jak ma się porsche i nie stać Cię na paliwo to sprzedaje się je i kupuje coś sensowniejszego - a i na spoooro paliwa zostanie. ;)

A niby dlaczego? Może to gościa życiowe marzenie było żeby mieć porsche i odkładał każdy grosz od 10 lat, ale na jeżdżenie na benzynie na codzień go nie stać? :\
@Shaki: wiesz, bezdomny też może mieć marzenie aby mieć np. rolexa - ale czy wg Ciebie bezdomny ze złotym zegarkiem jest godny zaufania? ;)
@rss: No, co cię #!$%@? obchodzi co ktoś ma? ;dmoże gośc właśnie dlatego jest bogaty że unika bezsenowsnych wydatków, a ty całe życie będziesz w klasie średniej bo jesteś niewolnikiem "lansu" i wstyd by ci było tankować LPG do Porsche? ;]
@Shaki: takich rzeczy po prostu się nie robi, najzwyczajniej w świecie nie wypada i nazywanie tego "niewolnictwem lansu" jest śmieszne - tak samo, jak np. przy obiedzie z babcią nie bekasz przy stole i nie mówisz, że musisz iść się wysrać, a wczoraj puknąłeś fajną dupę.
@rss: bekanie jest nieprzyjemne dla innych, a tankowanie LPG nie. Tak jak pisałem, może dlatego on jest bogaty że nie przejmował się tym co wypada, potrafił chodzić w ciuchach z lumpeksu i garniutrze po starszym bracie i odłożył kasę żeby załozyć firmę, a ty wydasz pensję żeby kupic sobie ciuchy z Zary i wyglądac jak nowoczesny europejczyk, bo tak wypada i zawsze będziesz polaczkiem biedaczkiem :<