Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o takim sprzęcie? Ceny są na dość akceptowalnym poziomie i zaczynam się zastanawiać czy to nie będzie lepszy wybór niż jakaś a4 albo golf gti. Może jest tu ktoś, kto siedzi w temacie silników 2.3 i 3.7 bo na tych się skupiam, są jakieś typowe usterki których trzeba się spodziewać?
Może ktoś ma namiar na jakąś wypożyczalnie w małopolskim która ma w ofercie takiego mustanga, chętnie bym pojeździł żeby ocenić czy to auto dla mnie, ale widzę że wypożyczalnie najczęściej kupują wersje GT.
#samochody #motoryzacja #ford #mustang
siewcanieczstychzamiarow - Co sądzicie o takim sprzęcie? Ceny są na dość akceptowalny...

źródło: Ford_Mustang_(Mk6)_(42104576025)

Pobierz
  • 12
A taki musclecar mimo że nie jest jakiś super rzadki na polskich drogach to jednak jakąś ciekawość dalej wzbudza


@onepnch: i na tym by się kończyło, bo taki porobiony golf z podobną mocą co ten "musclecar", przynajmniej umie w zakręty.
@siewcanieczstychzamiarow: 2.3 brzmi tragicznie, 3.6 byly tylko w bieda wersji. Mustang srednio sie prowadzi, w porownaniu do np bmw 4 i z tylu zmiesci sie tylko ktos kto ma 160cm wzrostu. Obie te wersje objedzie kombi z 3.0 dieslem. Jedyną zaletą jest wyglad, chociaz w ostatnim czasie jest ich tyle ze i to nie robi wrazenia. Jak dla mnie tylko v8 ze wzgledu na dzwiek wydechu i przyzwoite przyspieszenie
@siewcanieczstychzamiarow: Nie wiem jak z awaryjnoscia 2.3 i 3.7 ale 5.0 moge polecic z czystym sumieniem, nawet jak cos padnie to czesci dosc tanie w koncu to ford.
Fakt prowadzenie jest dosc slabe ale wystarczy zamontowac twardsze sprezyny -2/3cm, rozporka na przod, tylny stablilizator i samochod zmienia sie nie do poznania (koszt okolo 3k).