Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka apeluję o przestanie gnębienia Filipka - weźcie sobie pomyślcie jak ten chłopak przegrał na loterii genetycznej xD
brzydki i głupi, zaburzony i do tego schorowany (cukrzyca) jest bardzo chudy i tłusty jednocześnie, bez perspektyw w kraju trzeciego świata, bez rówieśników, bez pieniędzy... to jest jeden wielki dramat człowieka, że ma takich starych, jakich ma i mimo iż niesamowity z niego przygłup, to jednak wydaje się sympatyczny, szczery i nie cwaniakuje, czym wyróżnia się na tle polskich mitomanów kambodżańskich i mimo wszystko nie zasługuje na hejt, natomiast jego niedorobieni rodzice jak najbardziej
  • 11
@kaenpe072: @Niedobry @Tetsuya
Chyba jestem jednym z nielicznych którzy z Filipa się nie śmieję.
Sam jestem niepełnosprawny tyle, że fizycznie dziecięce porażenie mózgowe. I jestem wdzięczny, że nie pokarało mnie bardziej. Filip jest w autystycznym spektrum, rodziców ma przygłupów kompletnie nie mają pojęcia jak taką osobę socjalizować.
@Hana1 cukrzyce ma, ostatnio prezentował swoją pompę insulinową. Zapas leków z tego co wypatrzyłem ma z Brytyjskiego NHS... co jest dziwne zważywszy, że od
@kaenpe072: nie do końca się zgadzam, wiadomo ja też się z niego nie śmieje, ale jak coś palnie to dlaczego o tym nie wspomnieć tym bardziej że sam udostępnia to co udostępnia w internecie.
Czy przegrał na loterii? Nie wiem ale ludzie z gorszymi problemami czy ułomnościami czy brakami fizycznymi jakoś sobie radzą. Gość jest dorosły i w każdym momencie może się usamodzielnić i wziąć odpowiedzialność za swoje życie, a nie
ale jak coś palnie to dlaczego o tym nie wspomnieć tym bardziej że sam udostępnia to co udostępnia w internecie.


@dizel81: Właśnie dlatego, że nie jest to osoba w pełni świadoma długofalowych konsekwencji swoich czynów. Takich leżących się podnosi, nie kopie.

Czy przegrał na loterii? Nie wiem ale ludzie z gorszymi problemami czy ułomnościami czy brakami fizycznymi jakoś sobie radzą.


@dizel81: Brzmisz jakoś znajomo ziom ( ͡° ͜ʖ