Wpis z mikrobloga

@Dizel_AHTUNG: Oh! Dobra cena, bardzo dobra cena. Ja sporo ponad 100 dalem ale zdanie o tym secie mam dobre. Jest bawialny, kolorowy i podoba mnie sie ten wilk czy thanator. Drzewko rzeczywiscie mocno friendsowo-elvesowe jest ale robot moim zdaniem git. Jezeli chodzi o konstrukcje to daleko mu do 4+
obra cena, bardzo dobra cena. Ja sporo ponad 100 dalem ale zdanie o tym secie mam dobre. Jest bawialny, kolorowy i podoba mnie sie ten wilk czy th


@ExtraPensja: Wydaje mi się że trzeba mieć konto bo amazon ma limit ile sztuk konkretnego zestawu możesz kupić na konto więc niektórzy ynwestorzy mają po kilka-kilkanaście kont aby kupować na promocjach więc obstawiam że gdyby dało się kupować jako gość to by się
@Dizel_AHTUNG: Ciekawe. Ale mogliby przeciez z poziomu danych do wysylki blokowac hurtownikow pomniejszych. Np kupujesz 30 zastawow na jakis adres, otrzymujesz maila, ze za duzo i ze mozesz kupic tylko 3 i zamowienie anulowane. Jak mowisz niektorzy obeszli to "zabezpieczenie" zakladajac multikonta a mi sie nie chce nawet jednego zalozyc bo wole jak w alto wpisac dane do wysylki i nara.
@Dizel_AHTUNG: Myslalem o tym tez, ale w koncu skoncza sie adresy cioć, wujkow i kochanek a i tak kupia ile maja kupic z zalozonym kontem czy bez i nie trzeba utrudniac przez to zakupow casualowym klientom jak ja zmuszajac do zalozenia konta ktorego nie chce bo zakupy robilbym tam raz na rok.
A czasem ten caly amazon to nie jest jak allegro? Wtedy by to tlumaczylo koniecznosc zalozenia konta.
@ExtraPensja kiedyś czytałem że targetują takie souveniry dla amerykańców, oni lubią sobie takie kupować i sądząc po tym że lego wciąż je produkuje pewnie jakoś się to sprzedaje ¯_(ツ)_/¯
@Dizel_AHTUNG: No to wszystko jasne. Czyli trzeba konto zalozyc. Ech...
Ten dzwig liebherra byl ostatnio za 1900 i troche mna miotaja emocje czy warto byloby go kupic za tyle. Co prawda jak mial premiere to zarzekalem sie ze go nie kupie ale lubie dzwigi i zurawie i zaczynam o nim myslec.