Wpis z mikrobloga

Przed chwila na konwersacji mojej grupy ze studiow 2 ukraincow napisalo, ze za kazdym razem gdy rakieta wlatuje do Polski jest im smutno ze w nic w Polsce nie uderzyla i ze maja nadzieje ze w koncu uderzy w jakies wieksze miasto bo wtedy jest szansa na to ze Polska pojdzie na wojne walczyc za nich.

#ukraina
  • 13
  • Odpowiedz
@Czekoladowymisio: kurde mam znajomych Ukraińców i jakoś nic takiego nie sugerują. Tylko cieszą się że chociaż w Polsce jest bezpiecznie. A to czy powinniśmy walczyć przeciwko Rosji, która otwarcie mówi o zabijaniu i niszczeniu Polaków. Nie mi oceniać jeżeli okaże się to prawdą że Rosja nas zaatakuję to tylko będziemy mogli sobie pluć w brodę że teraz nie walczymy razem z Ukrainą przeciw Rosji a jeśli nie to po prostu to
  • Odpowiedz
@Czekoladowymisio Przed chwilą na konwersacji mojej grupy studiów 3 Ukraińców napisało, że za każdym razem gdy rakieta wlatuje do Polski jest im miło słyszeć, że nic w Polsce nie uderzyła i że mają nadzieję, że pozostanie tak dalej bo to znaczy, że Polacy mogą się czuć bezpiecznie i nie muszą iść na wojnę.

To co? Czyli ja wygrałem? Bo mam 3 Ukraińców, a ty tylko 2?
  • Odpowiedz
maja nadzieje ze w koncu uderzy w jakies wieksze miasto bo wtedy jest szansa na to ze Polska pojdzie na wojne walczyc za nich.


@Czekoladowymisio: Pomijając fakt że pewnie historyjka wyciągniętą z dupy to nawet zakładając że prawdziwa to mają wojnę od 2 lat u siebie. Nie podzielalbym takiego myślenia ale zrozumiałbym, na ich miejscu miałby nadzieję na cokolwiek co zwiększy szansę na skończenie tego syfu :)
  • Odpowiedz