Wpis z mikrobloga

no i co w tym dziwnego? To pracodawca decyduje kiedy udzielić ci urlopu


@FedoraTyrone: tak, zwłaszcza urlopu na żądanie xD

wyobraz sobie, ze są firmy gdzie planowanie urlopu odbywa się pol roku wczesniej


@Ludzik90: jak wyżej

Zacznijcie wy się ludzie szanować, pracodawca nie jest waszym właścicielem
  • Odpowiedz
@Deska_o0: czyli jak jest firma która zatrudnia dajmy na to tysiac osób i odpowiednio wcześniej zakłada plany urlopowe dla pracowników jest to firma niepoważna i nie szanujaca pracowników?
  • Odpowiedz
@Suheil-al-Hassan: tak najczęściej sie konczy ale jeśli Twoje zastępstwo tez ma spotan wyjazd i kolejne tez i tak 3/4 dzień wcześniej mowi, że bierze urlop na tydzień to myslisz, ze coś takiego przejdzie w jakiejś firmie?
  • Odpowiedz
@Ludzik90: Raczej miałem jednego gościa, z którym dzieliłem obowiązki i się dogadywaliśmy. On już miał rodzinę i dziecko więc nie wyskakiwał raczej nagle z urlopem, a nawet jeśli, to przecież nie biorę urlopu co tydzień. Chodzi mi raczej o fakt, że nie każdy urlop zaplanujesz już w poprzednim roku, i żeby firma nie odrzucała go na złość.
  • Odpowiedz
mało rzeczy tak #!$%@? jak niesłowne osoby spóźniające się / nie przychodzące do pracy, nic dziwnego że chce się w jakiś sposób zabezpieczyć


@robertx: to po co takich zatrudnia, wystarczy spojrzeć na człowieka i z dużym prawdopodobieństwem trafisz czy to cwaniaczek, pijaczek, złodziejaszek, inteligent. Ale najwyraźniej tego typu ludzie to jest jego target bo ładnie ich ciśnie na kasę z tymi karami i dzięki temu pewnie już drugi dom pobudował.
  • Odpowiedz
wystarczy spojrzeć na człowieka i z dużym prawdopodobieństwem trafisz czy to cwaniaczek, pijaczek, złodziejaszek, inteligent.


@woskrosenie: No to niezły z ciebie mentalista xD Co zabawniejsze, większość ludzi, których na swojej drodze spotkałem i mieli fizis cwaniaczka albo pijaczka robili najciężej, a i czasem nawet byli wyzyskiwani robiąc nadgodziny za frajer
  • Odpowiedz
czyli jak jest firma która zatrudnia dajmy na to tysiac osób i odpowiednio wcześniej zakłada plany urlopowe dla pracowników jest to firma niepoważna i nie szanujaca pracowników?


@Ludzik90: oczywiście, każda firma która nie szanuje praw pracowników jest Januszexem i nie można jej uznać za poważna, niezależnie czy zatrudnia 10 osób czy 100000
  • Odpowiedz