Wpis z mikrobloga

wczoraj trzeba bylo wyjsc do 12stej ale obowiazki nie pozwolily ( ͡° ʖ̯ ͡°) czerwona bestia musi poczekac na inna pogode
@WolvvloW: Spokojnie. Idzie sezon i czeka Cię teraz ostra przygoda zwana Małpim Gajem na placu manewrowym :D Jeszcze się najeździsz, że szok :D Tylko jedna kwestia - jak już zaczniesz kurs, nie siadaj na 125. Skup się na opanowaniu docelowej pojemności egzaminacyjnej. Nie da sie trenować placu na 125.
Nie da sie trenować placu na 125.


@Zielony34: Jak się nie da? Da się tylko trzeba utrzymywać te 8-10km/h inaczej niż jazdą bez gazu. Jak? Tylnym hamulcem. Wszystko się da.
@veranoo: Ale wiesz, że robi się to z inną prędkością? ( ͡º ͜ʖ͡º) Trenuj sobie i na kiblu 50cm3, tylko jaki to ma związek z maszyną 650cm3? No taki ,że ma dwa koła. Tylko tyle. Miałem 125, mam A i różnica w wykonywaniu zadań egzaminacyjnych jest tak potężna, że lepiej nie siadać na 125 jak zaczynasz pełne A.

Pewnie gdybym słuchał takich opinii, jak twoja, to
Pewnie gdybym słuchał takich opinii, jak twoja, to zdałbym za czwartym razem, jak ty to zrobiłeś.


@Zielony34: Uuuu... Żeby to miało jakieś znaczenie za którym razem zdasz xD

Jak chcesz sprawdzić swoje umiejętności to możemy się wybrać na tor łódź kozaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
veranoo - >Pewnie gdybym słuchał takich opinii, jak twoja, to zdałbym za czwartym raz...
Jak chcesz sprawdzić swoje umiejętności to możemy się wybrać na tor łódź kozaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@veranoo: A kto tu mówi o torowaniu? Widać, że Cię zapiekło mocno xD Piszesz bzdury o placu, to wyjaśniam, że różnica w pojemnościach jest, bo robisz to z inną prędkością, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd.
@Zielony34: To że nauczyłeś się zdać egzamin za pierwszym razem to nie znaczy że umiesz jeździć. No zapiekło... Zwłaszcza jak słyszę takie #!$%@? ad personam. Tor dopiero weryfikuje umiejętności i uczy. Ale dalej żyj sobie w swoim przekonaniu jak zdałeś za pierwszym razem to jesteś zajebisty... Nie, nie jesteś, ja też nie jestem.
@Zielony34: Nienawidzę argumentów atakujących kogoś, można dyskutować normalnie, ale Ty wolałeś wbić szpile. Gdy zostaje atakowany to nie pozostaje dłużny. Tyle, obsrałeś zbroje wyzwaniem, no cóż...
Jakim wyzwaniem?


@Zielony34: No sprawdzeniem swoich umiejętności jazdy motocyklem w bezpiecznych warunkach

Wbiłem szpilę widać BARDZO skutecznie i bardzo się cieszę.


@Zielony34: Nadal nie rozumiesz... Ale to jest Twój problem nie mój. Powodzenia w życiu z takim podejściem, ale nie wróżę większych sukcesów. Nara