Wpis z mikrobloga

Przeglądając wykop, zauważyłem, że wyborcom konfederacji i pisu bardzo nie podoba się rząd KO Lewicy i PL2050. No jakoś mnie to nie dziwi XD. Jakoś wyborcy obecnej władzy nie narzekają a pisowcom dupy pękają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I jeszcze jedno, kto wam wymyślił te hasła? "FajnoPolacy", "UśmiechniętaPolska", "SilniLudzie", serio? Jak słyszę te pierdoły, to przekonują mnie (i chyba wszystkich moich znajomych co głosowali na KO), że dobrze zagłosowałem a pisowcy to odklejeńcy, którzy tylko wkurzać potrafią!

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazpisu #polityka
  • 3
@i-marszi: A co tu jest do podobania? Ja gardzę fanatykami partyjnymi nieważne której strony i jeżeli rząd zaczyna odpieprzać dziadostwo jak poprzedni to trzeba krytykować.

, kto wam wymyślił te hasła? "FajnoPolacy", "UśmiechniętaPolska", "SilniLudzie",


Chyba nietrudno się domyśleć że to sarkazm dotyczący tego że obecny rząd robi dokładnie tak samo jak poprzedni z tą różnicą że te przygłupy się cieszą.
`
Chyba nietrudno się domyśleć że to sarkazm dotyczący tego że obecny rząd robi dokładnie tak samo jak poprzedni z tą różnicą że te przygłupy się cieszą.


@Mezomorfix:
A mimo wszystko nie wyglądasz na zadowolonego ( ͡° ͜ʖ ͡°)