Wpis z mikrobloga

Natura nawet dobrze to wymyśliła, młoda kobieta do 30 lat szalała całe życie 30 partenów seksualnych, zabawa i szacunek tylko do przystojnych i bogatych. Teraz chce mieć stałego poważnego opiekuńczego partnera, przeprowadza się do innego miasta i zmienia wszystkich znajomych i pracę i przestaje się spotykać z rodziną, ale ten szmaciarski, przelotny wyraz twarzy i spojrzenie zostaje i można wyczuć jaką ma przeszłość i charakter, mechanizm ewolucyjny chroniący mężczyzn przed złym wyborem i zdradami.

#przegryw #blackpill #zwiazki
  • 10
@Bezi1538: nie wiem czy można wyczuć konkretnie to o czym piszesz, ale jest zauważalne u tych po 30 jakiś taki specyficzny wzrok. Oczy jakby wyrażały strach i niepewność, ciężko mi to zdefiniować
@Bezi1538: Kiedyś w internecie przeczytałem o takim zjawisku, ale niestety są to bzdury.

Telegonia - pseudonaukowa teoria dziedziczenia, według której samce mogą wpływać nie tylko na cechy swojego genetycznego potomstwa, lecz także na cechy kolejnych potomków tej samej samicy pochodzących od innych samców


Szkoda że to serio tak nie działa, to byłoby zajebiste.