Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Piszę to do jednego z wykopków, jeśli to czytasz a wiem, że to czytasz, to wiedz o tym, że jesteś moim powodem łez!
Jestem 24 letnim kołchozownikiem, który ma wielkie problemy życiowe z pieniędzmi i od zawsze nie miał lekko.
Nie podam loginu użytkownika, każdy go zna bo udzielał się nawet na #przegryw #chwalesie #pieniadze , a wczroaj widziałem o nim piosenkę
Płacz w kącie i użalam się nad swoim 3 400 wypłaty bo więcej nie zarabiam a mieszkam w powiatowym, ledwo starcza a gdy zobaczyłem że inni tak niszczą pieniądze robiąc z nich origami albo co gorsza mają przychody 2000000 rocznie i śmieją się z biednych takich jak ja, napisałem do niego pod jednym wpisem gdy odpoweidział mi że jestem gorszy aby spojrzał się w lustro to odpowiedział (Skopiowane i wklejone) "W lustro?? nie mam luster w domu, musiałem się ich pozbyć bo nie mogłem już patrzeć na swoją zajebistość :D" Powiedcie mi ską tacy ludzie się biorą, czy jest jakaś szansa na wyjście z przegrywu i dlaczego ciągle ktos musi być powodem moich łez.....

Mirki pomocy <3 Kocham każego człwoieka i wierze, że tego człowieka spotka odpowiednia kara i karma do niego wróci, kto to jest nie będe wam mówił podałem tyle szczegółow ze kazdy wykopek sobie ogarnie kto to, dla ułatwienia powiem że położył pieniądze na macbooku z czerwonym tłem, wierze, że przezmnie nie znazna spokoju na wykopie, rozumiem ma dużo , ale po co krzywdzi innych!

#pomocy #kiciochpyta #pytaniedopsychologa



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3