Wpis z mikrobloga

@EdmondDantes: no i każdy jest brany, każdy dostał zaproszenie, nie każdy przyjął.

@marv0oo i bardzo słusznie. Po pierwsze debate będzie prowadził pisowski kiep mazurek, po drugie warszawiacy mają na temat swojego gospodarza wyrobione zdanie które zobaczysz w wynikach wyborów.
Pokaż mi innego kandydata który z uśmiechem na ustach zakiepowałby konfedepisowców w takim stylu.
Po pierwsze debate będzie prowadził pisowski kiep mazurek


@thorgoth: No ja tam widzę Stanowskiego, nie Mazurka xD

po drugie warszawiacy mają na temat swojego gospodarza wyrobione zdanie które zobaczysz w wynikach wyborów.

To po #!$%@? te wybory? Skoro święty Rafau i tak wygra? Marnowanie pieniędzy

Pokaż mi innego kandydata który z uśmiechem na ustach zakiepowałby konfedepisowców w takim stylu.

A Biejat to się przeniosła do PiSu czy Konfy? I kiedy? Coś
To po #!$%@? te wybory? Skoro święty Rafau i tak wygra? Marnowanie pieniędzy

@marv0oo: bo tak działa demokracja. Wy, fani Jego Ekscelencji obrońcy konserwatyzmu tego nie jesteście w stanie zrozumieć.
@marv0oo: nie wiem czy jesteś konserwatystą, z pewnością jesteś konfiarzem i spoglądasz z podziwem na bardzo nieciekawych ludzi.

A Rafał wygra w pierwszej turze min. dlatego żeby tacy jak ty nie doszli w Warszawie do głosu.
@Plotyn: Rafałek mimo wszystko jest słaby w debatach i lepiej mu wychodzi praca lokalna niż pokazywanie się przy kamerze. Taki Tusk poszedł na debatę w której wypadł słabo ale rękawicę podjął. Rafełek znów nie za bardzo chodzi na debaty nawet jeśli technicznie powinien wygrać dwie prezydentury. Bronek przed wyborami miał 70% poparcie i przegrał.
Pismaker może i w teorii nie ma szans na drugą turę ale ja bym nie lekceważył wroga.