Wpis z mikrobloga

chuop w jeden dzień przejadł deficyt który budował 3 tygodnie xD


@prolol: i co w związku z tym? to było celowe ładowanie a nie #!$%@? w opór ;) 1,5kg więcej na wadze, krata na brzuchu nadal jest, nabiło mnie jak skyrwysyn i taki był plan ;) Właśnie jestem po 50 minutowym kardio a później lecę robić klatę ;)

nie martw się, doskonale wiem co robię ;)
@Forruvar: w sumie nie wiem, nie liczyłem tego. To jest i tak #!$%@?, bo dzisiaj powrót do kardio i treningów siłowych. Właśnie zjadłem szamę którą powinienem zjeść koło 13-14, bo tak mnie ssie, ale tak ma być. Teraz mam mały okres diet breaku do świąt. W sumie jeszcze tylko w święta sobie coś zjem co mama przygotuje i zaczynam przygotowania pod zawody sylwetkowe. Miały być teraz w kwietniu, ale trochę się
@Wezwoguleicstont: Nie odpowiedziałeś na pytanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Diet break to jest jedzenie w okolicach zapotrzebowania kalorycznego. Mniej więcej na zero.
Wpier*** wszystkiego co popadnie to chyba jednak coś innego.

No ale skoro wiesz co robisz, to trzymam kciuki.
Nie odpowiedziałeś na pytanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Forruvar: odpowiedziałem, czytaj uważnie ;)

Diet break to jest jedzenie w okolicach zapotrzebowania kalorycznego. Mniej więcej na zero.


@Forruvar: źle się wyraziłem. Ja to traktuje jako taki trochę inny diet break. W sensie, że nie pozwalam ciału do przyzwyczajenia się do obecnego deficytu przez pewien okres. Znam swoje ciało, stosuje to od lat i nigdy mi to nie