Wpis z mikrobloga

Od zawsze mam bekę z ludzi, którzy obejrzeli parę brytyjskich / amerykańskich seriali, elitarność uderzyła im do głowy i odrzucili wódkę, przestawiając się na chlanie najtańszego whiskacza xD Pijesz sobie normalnie wutkie na imprezie, zimna, gładko wchodzi, otrząsa, aż tu nagle podchodzi taki i zaczyna się produkować, że jak ty możesz to pić, jego McWovitch Delicate Blend est 1931 leżakowany 1001 nocy w beczkach z tulipanowca czeczeńskiego w równo w 39 stopniach Frankensteina to jest dopiero wspaniały napój (dlatego połowę szklanki stanowi Pepsi xD). Gadasz spokojnie z ludźmi, a ten siedzi dalej i sączy swojego Johnnie Walkera czy innego Janusza Piechocińskiego, cierpiąc jednocześnie okrutnie, że nie może pić w tweedowej klubowej marynarce przy kominku. Nauczka przychodzi rano, kiedy całemu towarzystwu po wódce wystarczy umyć twarz, wypić pół litra wody i zjeść coś lekkiego, a nasz koneser bimbru z myszów do 17 usiłuje się nie porzygać, kiedy wątrobę atakuje mu armia garbników, aromatów, soków z drewna z beczek, gówna korników i życia i czasów Sknerusa McKwacza xD Już gorsi są chyba tylko ci, którzy Whisky grają na gitarze przy ognisku xD

#pasta #heheszki #whisky #whiskey #alkohol #pijzwykopem
pogop - Od zawsze mam bekę z ludzi, którzy obejrzeli parę brytyjskich / amerykańskich...

źródło: temp_file1439493683889876109

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
@pogop wóda > whisky.

Dewars, ballantines czy tam inne red labele, grantsy to żadne doznanie smakowe tylko jakies perfumy do picia.

Zreszta te whisky, chocby nie wiem jak tam mialy byc drogie czy fancy, to sie nawet nie umywaja do bimbru.
  • Odpowiedz
@djtartini1: zalezy od ceny. To nie do końca rum bo nie ma 40% ale jak chcesz spróbować czegoś fajnego to polecam Legendario. Troche tego I świeżo wyciskany sok z pomarańczy
  • Odpowiedz
Nauczka przychodzi rano, kiedy całemu towarzystwu po wódce wystarczy umyć twarz, wypić pół litra wody i zjeść coś lekkiego, a nasz koneser bimbru z myszów do 17 usiłuje się nie porzygać, kiedy wątrobę atakuje mu armia garbników, aromatów, soków z drewna z beczek, gówna korników i życia i czasów Sknerusa McKwacza xD


@pogop: to ciekawe bo po wódzie czystej zawsze miałem kaca, a po whiskey prawie nigdy, o ile nie
  • Odpowiedz
jedno i drugie gówno, tylko rumik


@lordprzegrywus: wszystko gówno, alkohol nie ma absolutnie żadnych korzyści, tak samo jak papierosy a ludzie którzy sobie wmawiają, że piją bo lubią i im smakuje a wszystko jest dla ludzi z umiarem to dokładnie to samo co palacze, mówiący, że palą bo lubią i na coś trzeba umrzeć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pogop: Wiem, że dyskusja z pastą, ale po prostu jak ktoś stawia wódę, to oczekuje się, że wyżłopiesz ją do dna. Nie ma w tym kraju żadnej kultury picia wódki. Walory smakowe praktycznie żadne, o ile nie jest to jakaś lepsza flaszka podana w odpowiedniej temperaturze. Odnośnie whisky, to praktycznie nikt tu nie mówi o jakichś wykwintnych single maltach. Nawet tania łycha z colą ma taką zaletę, że możesz ją
  • Odpowiedz