Wpis z mikrobloga

Podsumujmy ten burdel informacyjny :

-ukry twierdzą że to ruscy - chociaż ruscy w ich stronę nie muszą robić takich prowokacji, nie ma też sensu nakręcać rosyjskiego społeczeństwa,

-z paru stron że to ukry - oczywiście nikt nie bierze pod uwagę tego, jakim byłoby to samobójstwem wizerunkowym, podobnie jak dla reszty zachodu

-husaria ciesząc się z mordowania cywili, twierdzi że to sami ruscy - bo kiedyś już raz coś ten tego, tylko w sumie dzisiaj nie wiadomo po co, skoro czasy się zmieniły, sojusze też... i nie można być aż tak przewidywalnym, tak łatwym, haha Simsy 3, beqa!

-amerykanie sugerują że to jakaś zemsta za przeszłość - tylko znowu, po chj. Takich typów od 'zemst' byłoby dużo więcej.

-islamiści się przyznają - nikt im nie wierzy, oni nigdy by czegoś takiego nie zrobili, a tak poza tym panie arab zrób mi pan kebab i bij pan szyda żymianina, pan spoko jesteś XD

Ja bym się wstrzymał z tydzień albo z miesiąc, bo tego 'zabawnego' gówna i celowego z wielu stron chaosu informacyjnego nie idzie czytać. Najlepiej jakby sam Putin wygłosił orędzie.

#rosja #moskwa #wojna
  • 10
-islamiści się przyznają - nikt im nie wierzy, oni nigdy by czegoś takiego nie zrobili, a tak poza tym panie arab zrób mi pan kebab i bij pan szyda żymianina, pan spoko jesteś XD


@eeehhh: Islamiści się przyznają, bo a) oni do wszystkiego się przyznają nawet jak za tym nie stoją.
b) przyznali się na szybko, pod naciskiem (łapówką) CIA, USA aby przystopować, przyblokować potężną kontrofensywę Rosji na Ukrainę po false
@eeehhh a czy cieszenie się ze śmierci kogoś kto uważa mnie za podczłowieka jest czymś złym?

Rosjanie w ogromnej większości uważają nas za śmieci pisząc nawet, że na Ukrainie muszą się powstrzymywać przed zabijaniem cywili, ale gdyby przyszło do walki z Polską byłoby to dozwolone.

Według ich lekcji historii istnienie Polski jest łaską związku radzieckiego, który miał zdrajcę za prezydenta. Aktualnie uważają, że NATO powinno się wycofać za naszą zachodnią granicę, a
  • 3
a czy cieszenie się ze śmierci kogoś kto uważa mnie za podczłowieka jest czymś złym?

Każdy martwy Rosjanin mnie cieszy, bo to są zwykłe #!$%@? i nie #!$%@? że zwykli Rosjanie są inni. To co opisuję to są właśnie zwykli Rosjanie. #!$%@? naziści.


@wonsztibijski: I bredząc takie jadowite #!$%@? niczym się od nich nie różnisz.
@eeehhh: To ty jesteś odklejony. Mieszkasz w kraju, który był pod okupacją sowiecką przez prawie pół wieku, w kraju gdzie jeszcze niedawno ludzie musieli się w szkole uczyć języka rosyjskiego i historii napisanej przez rosjan. Ale największy masz problem do ludzi, którzy uważają ten #!$%@?ły naród za #!$%@?.
W Rosji wokół wodza buduje się kult, wielki car przywraca związek radziecki do jego dawnej potęgi. Rosjanie to są wyznawcy tego kultu.
To
@eeehhh: Skończyły się argumenty, bo w głębi duszy dobrze wiesz, że mam rację. Przecież uczyłeś się w szkole co to jest kult jednostki, więc czytając te rosyjskie media doszedłbyś do rozsądnych wniosków. Ale musisz to wyprzeć, bo przecież w twoim zakłamanym obrazie, rosjanie to cywilizowani europejczycy.

Tylko jakie ty masz pojęcie o świecie jak dla ciebie wyznacznikiem prawdy są przemówienia Putina. Chyba też ci ten kult wodza uderzył tak mocno do
  • 0
@blackthorns: A to jest prawda akurat, siadłem na kiblu jak przyszło powiadomienie z apki. Zawsze jest fajnie przeczytać jakiś epitet od wieloletniego konta ze śladową aktywnością...