Wpis z mikrobloga

@zielony_goblin: co to znaczy, że jak się ma adhd to kawa nie działa? Nigdy się nad tym nie zastanawiałem ale na mnie też nie działa, może mam adhd? W sumie objawy z googla się zgadzają, ale samemu się diagnozować to #!$%@? opcja.
@TakiSobieLoginWykopowy tak i nie ( ͡º ͜ʖ͡º) ADHD jest o wiele bardziej złożonym zaburzeniem, w skrócie mam trochę inny mózg niż "zdrowa" osoba + mam niedobory dopaminy. Z tym robieniem to nie do końca bo raczej w 2 strona, ciężko się za cokolwiek zabrać bez leków, do tego dodaj właśnie ten brak skupienia, milion myśli w głowie i ciągła zmiana wątków+ deficyt uwagi co finalnie daje efekt,
@duzeelobenc jakbym nie był zdiagnozowany to bym nie brał leku który w świetle prawa podciągany jest pod narkotyk ( ͡º ͜ʖ͡º) no prokrastynacja to 2 imię ADHD, poczytaj tag, może też padło na ciebie (czego nie życzę) ale jak już podejrzewasz to serio, ja za długo zwlekałem z diagnoza bo odkąd jestem na lekach dosłownie zaczynam żyć
@TakiSobieLoginWykopowy stimy też dają dopaminę, a u osób z ADHD jest jej niedobór więc no, możesz sobie odpowiedzieć ( ͡º ͜ʖ͡º) generalnie żyjąc w nieświadomości można łatwo się #!$%@?ć w uzależniania, narobić długów i wgl bo mózg osoby z ADHD zawsze będzie szukał tej dopaminy.

Ja np na lekach zupełnie inaczej prowadzę samochód czy robię zakupu. Dosłownie robię to wolniej, rozważniej i przez to unikam sytuacji, które