Wpis z mikrobloga

@PodniebnyMurzyn:
W ramach porównania skuteczności służb zarówno oddział CIA jak i KGB został wywieziony do lasu, gdzie agenci dostali za zadanie znaleźć zająca.
Po 3 godzinach Amerykanie stawiają się z zającem. Użyli satelitów, zaawansowanych strategii tropienia, innych cudów techniki i go złapali.

W tym samym czasie Rosjanie pojawiają się z widocznie poobijanym niedźwiedziem, który mówi "Jestem zającem, moja matka była zającem, mój ojciec był zającem, wszyscy jesteśmy zającami od pokoleń"

:)
W ramach porównania skuteczności służb zarówno oddział CIA jak i KGB został wywieziony do lasu, gdzie agenci dostali za zadanie znaleźć zająca.

Po 3 godzinach Amerykanie stawiają się z zającem. Użyli satelitów, zaawansowanych strategii tropienia, innych cudów techniki i go złapali.


W tym samym czasie Rosjanie pojawiają się z widocznie poobijanym niedźwiedziem, który mówi "Jestem zającem, moja matka była zającem, mój ojciec był zającem, wszyscy jesteśmy zającami od pokoleń"


@KaloszSzatana: Tu
djtartini1 - >W ramach porównania skuteczności służb zarówno oddział CIA jak i KGB zo...

źródło: 1a826bbb55b0b2e3a0d7542c957072d8

Pobierz
Normalnie 4 typów urządza rzeźnie w ogromnym budynku w centrum miasta, podpala #!$%@? i jak gdyby nigdy nic odjeżdża sobie w stronę zachodzącego słońca. mateczka rosija STRONK XD


@Castel-Gandolfo: ten komentarz swiadczy tylko o Twoim bardzo waskim spojrzeniu i tym jak bardzo ulegasz propagandzie. Na portalach rosyjskich typu RT jest zupelnie inna narracja(zwalaja na ukraine, mieli dokumenty z ukrainy) i inna zupelnie tutaj narracja(jakies isis na profilu telegramowym). Nie jestes w
@bin-bash: no to #!$%@? oswiec nas mądralo, na co czekasz?


@yungdupa: umiesz czytac ze zrozumieniem? przeczytaj jeszcze raz :D mam nadzieje, ze przed matura jestes i jeszcze ogarniesz czytanie :D

Chodzi o to, ze nie jestes w stanie dociec prawdy, co innego pisza u nas co innego w rosji, nie jestes w stanie dociec jaka jest prawda, bo to moga wiedziec tylko sluzby a nie plebs. Kazdy z takiej sytuacji