Wpis z mikrobloga

Pewnie niektórzy czekają na tę informację z jakiegoś źródła (ja czekałem). Dzisiaj odebrałem swojego Xiaomi 14 Ultra Obiektyw niestety paruje. Dla mnie to niedopuszczalne w telefonie za 6800, więc odsyłam. Szkoda, ale uważam, że ludzie nie powinni traktować tego pobłażliwie, bo tylko pogorszy to QA w kolejnych firmach. Zaparkował przy nawet niewymagających warunkach. Zacząłem nagrywanie 4k 60fps. W mieszkaniu 22 stopnie. Po trzech minutach wyszedłem na balkon na minutę (10 stopni na zewnątrz) i wróciłem do mieszkania nagrywając dalej. Na obrazku widać cały dół nagrania jakby za mgłą. Nie testuję dalej, bo dla mnie to nieakceptowane, ale raczej może być tylko gorzej przy bardziej wymagających testach.
#xiaomi #xiaomi14ultra #smartfon #parujacalegenda
picobellagione - Pewnie niektórzy czekają na tę informację z jakiegoś źródła (ja czek...

źródło: 1000011739

Pobierz
picobellagione - Pewnie niektórzy czekają na tę informację z jakiegoś źródła (ja czek...
  • 6
  • Odpowiedz
@last_of_us: Nie. Kupiłem s24 ultra niestety. Nie zamierzam wspierać tego typu praktyk. Xiaomi powinno wszystkie te telefony po prostu poprawić, a nie #!$%@?ć farmazon, że tak powinno być. Stać ich na to. Szczerze nie rozumiem jak można kupić coś za tyle hajsu i próbować jakichś domowych praktyk suszenia czy wygrzewania. Jakby o tym pomyśleć patrząc z boku i nie będąc napalonym na produkt to to jest po prostu absurdalne. Próbuje z
  • Odpowiedz
@picobellagione:
Ja latami na Huawei jechałem, żaden im pod względem foto do pięt nie dorastał.
Pierwszy fonz trybem nocnym, pierwszy z zoom teleskopowym...
p30pro, p40pro jakoś tam obszedłem usługi Google na lewo wrzuciłem ale potem co raz gorzej, chciał bym Huawei lub przynajmniej w postaci przebrandowanego Honor.
samsung s22 ultra tak mnie rozczarował pod względem foto to taki krok wstecz vs nawet p30pro ze szok i niedowierzanie

Jako telefon ok, ale
  • Odpowiedz