Wpis z mikrobloga

#choroby #cbd #jelita #nerwica #refluks #lekarz #chorujzwykopem #chorobypsychiczne

Hej, chyba borykam się z, nerwicą w brzuch i ogólnym niepokojem. Co warto spróbować aby sobie nie zaszkodzić, coś na próbę. Kilka tygodni temu miałem ostre zatwardzeniem z finałem w szpitalu, krew się pojawiła i te sprawy (juz miałem podobną sytuację w 2019 oraz Kolonoskopie która nic nie pokazała, czysto).

Od obecnego ostatniego epizodu siadła mi psychika i brzuch. Ciągle albo jestem w toalecie albo jestem głodny albo mam mdłości. Większość objawów ustaje gdy mam zajęcie.

Najgorsze są dla mnie noce ale dni gdy brakuje zajęć. Jal sobie radzić? Kolonoskopie mam dopiero za miesiąc. Do tego mam chyba refluks bo piecze mnie język gardło.
  • 9
  • Odpowiedz
@havocki: na reflux polecam ortanol max lub bioprazol. Spokój ze zgagą i refluxem co najmniej na tydzień. Po jednej tabletce. Mówi to człowiek, który wypijał codziennie prawie 4l coca coli. :D
CBD może pomóc na Twoje objawy. Regularne będzie wypróżnianie i unormuje się apetyt
Od strony psychicznej, będziesz wyciszony spokojny. Siądziesz sobie żeby posłuchać muzyki, pomyśleć o życiu :P
Susz CBD najlepiej w waporyzatorze. Np Xmax v3 pro, wyciągnie Ci z
  • Odpowiedz
@havocki:
Kolega ma dziewczynę? Po sobie zauważyłem, że kiedy mi na kimś zależy, to lepiej śpię i budzę się o regularnych porach wypoczęty, a przy tym ustępują wszystkie moje problemy nerwicowe związane z zasypianiem, typu refluks, wrażenia zmysłowe w okolicy klatki piersiowej (prawdopodobnie od kręgosłupa i zwyrodnienia barkowego), czy inne rzeczy, które po prostu zmuszają mnie do zerwania się z pozycji leżącej do pozycji siedzącej.
  • Odpowiedz