Wpis z mikrobloga

W multikinie cena biletu zalezy od miejsca na którym bedziemy siedzieć, im lepsze miejsce tym droższy bilet.
I teraz pytanie czy jeśli kupie najtanszy bilet a po rozpoczęciu seansu prawie cała reszta sali będzie wolna to moge sie przesiąść na lepsze miejsce? XD Głupie pytanie w sumie ale nie chce sobie narobić wstydu w razie jkaby mi zwrócili uwage. Wiem że #januszebiznesu ale lubie chodzić do kina i zazwyczaj jestem w takich godzianach gzie sale sa puste a nie ukrywam że ostatnio mi sie nie przelewa.

#pytanie #pytaniedoeksperta #kino #film
  • 6
W multikinie cena biletu zalezy od miejsca na którym bedziemy siedzieć, im lepsze miejsce tym droższy bilet.


@zgni00t: Że co?! Pierwsze słyszę.
@zgni00t: Tak. Mozna sie przesiadac. Wszyscy tak robia.
Zdarza sie, ze ludzie spozniaja sie na film nawet 40 minut (reklamy). Jesli malo miejsc jest zajetych, to nikt Ci nie bedzie robil problemow i po prostu siadzie w okolicy. Jesli jednak wiekszosc jest zajeta, nie polecam manewru z zajmowaniem nieswojego miejsca.

Jesli nie musisz koniecznie isc do multikina, to w miare mozliwosci nie wspieraj tego molocha nie majacego nic wspolnego z kultura...