Wpis z mikrobloga

@Palladyn400: Na szrocie szukaj. Nawet jak całej bez popalonych pinów nie znajdziesz to można ją rozpiąć i wziąć sobie niepopalone z kawałkami przewodów i dolutować do swoich. Później to spiąć w mniej spalony plastik kostki.

A żeby nie wypalało tych kostek i włączników świateł to zamontuj automatyczny włącznik świateł albo przerób na przekaźniki.
@cwlmod: To chyba lepiej dla posiadaczy prestiżowych bezpiecznych aut że inne jeżdżące po drodze są bardziej miekkie i zgniatają się jak puszka po wjeździe w byle krzaki. Do tego większe ryzyko śmierci w wypadku zmniejszy ilość biednego plebsu pałętającego się po świecie.

Audi 80 to żaden klasyk


@cwlmod: Powiedz to jakiemuś posiadaczowi 80tki w wersji S2 albo RS2 i dodaj żeby natychmiast sprzedał mi po cenie sprzed 15 lat.
Zresztą
To chyba lepiej dla posiadaczy prestiżowych bezpiecznych aut że inne jeżdżące po drodze są bardziej miekkie


@biskup2k: ale ja piszę to do was xD

Powiedz to jakiemuś posiadaczowi 80tki w wersji S2 albo RS2

Mówię to posiadaczom zwykłych audi 80( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cwlmod: z takim podejściem to bym musiał jeździć czołgiem ;p
To jest jedno z 3 aut w domu i jeździ głównie po Poznaniu więc może być co najwyżej stłuczka ;p Pozostałe są większe albo/i mlodsze ;p
@Palladyn400: Ja jeździsz okazyjne to zabawy to spoko ale ten tekst o czołgu jest idiotyczny.

Zobacz sobie crashtesty (o ile był) audi 80 i co się dzieje z nowymi autami. Masz gorsze hamulce i opony (o ile nie założyłeś wielkich felg) gorszy absa i dużo gorszą strukturę strefy zgniotu. No i mniej poduszek.

Jak sprzedawałem swoje e36 to żal było ale bezpieczeństwo było jednym z najważniejszych powodów.

Akurat niedługo po sprzedaży
@cwlmod: Oczywiście, że były crash testy. ABSu nie ma jak i poduszek i dlatego są założone lepsze hamulce ;p
Mamy 80 prawie 5 lat i przez ten czas była tylko jedna obcierka i nie z naszej winy. Plan jest taki żeby w końcu zacząć ja chować na zimę bo szkoda żeby ktoś ją uszkodził ;p
@Palladyn400: Nie ma absu? o kurde xD

Wypadek nie zależy od tego jak często masz obcierki. Wystarczy jedna zła sytuacja i niekoniecznie z twojej winy.

Nie ma co bronich takich antycznych gruzów. Bez poduszki i ABS to ja bym nie wsiadał do auta, jeśli nie jest to projekt na tor.

A lepsze hamulce wymagają lepszej pompy i zacisku. Lepsze klocki niewiele ci zmienią na antycznych konstrukcjach z małymi tarczami
A lepsze hamulce wymagają lepszej pompy i zacisku. Lepsze klocki niewiele ci zmienią na antycznych konstrukcjach z małymi tarczami


@cwlmod: @Palladyn400 i tak seryjne hamulce spory zapas siły hamowania dla seryjnej opony. Chyba że ma się mocniejszy silnik i/lub zrobi się kilka awaryjnych hamowań raz za razem.
biskup2k - >A lepsze hamulce wymagają lepszej pompy i zacisku. Lepsze klocki niewiele...
@biskup2k: koła są większe bo 17, tarcze nacinane i faktycznie czuć, że lepiej hamują
Są kupione ładne felgi na 4 śruby co nie jest łatwe. Był pomysł na swap hamulców ale szkoda kół ;p
A opony dwa lata temu nowe założone ;p