Wpis z mikrobloga

@essos: Bo wezmą na staż, czasem są programy na dodatkowe dotacje do zatrudnienia np z danej grupy wiekowej, może być dopłata do opłacenia ZUS dla pracownika a nawet firma może dostać dotację na wyposażenie/doposażenie miejsca pracy dla takiego pracownika, w przypadku grafika będzie to biurko, krzesło, PC, oprogramowanie i więcej możliwości chyba nie ma ale mogę się mylić.

Poza tym grafik komputerowy to tak ogólnie wszystko i nic, grafikiem jest gość
  • 0
@voldi: Niby pisze ze na UOP. I to praca w merkury market, nie wiem dokladnie co tam trzeba robic(trzeba znac photoshopa i corel). Ogolnie z tej i jeszcze jednej firmy pojawiałją sie cyklicznie oferty w urzędzie na tym stanowisku
ej i jeszcze jednej firmy pojawiałją sie cyklicznie ofe


@essos:
Ja ci tylko napisałem jakie są opcje z finansowaniem od strony UP.
Mi to raczej wygląda po tym co teraz napisałeś to robisz ulotki, potrzeba 0 umiejętności, ale i płaca pewnie żenująca + nikt się nie utrzymuje, dlatego biorą nowych ciągle, albo ciągle zastępują nowym stażystom i mają nieskończone źródło darmowego pracownika ;)
@essos: Nie wiem czy się przydaje, nie mam pojęcia jak wygląda branża grafików, programiści nawet wykształcenia nie potrzebują o ile to nie jakieś korpo lub państwowe, idą, pokazują co potrafią i wsio.
Czy doświadczenie jako grafik w takim sklepie coś zmienia dla firmy, która chce prawdziwego grafika? pewnie nie.
Ale czy zmienia coś dla firmy, która szuka podobnego typu pracowników, który będzie jakieś ulotki, wizytówki, bannery projektował... pewnie tak.

Ale nadal