Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki i Mirabelki,

Sprawa jest taka że 3 tygodnie temu odstawiłem z dnia na dzień paroksetynę 20mg braną przez około rok (również w większych dawkach). Teraz dostałem Wellbutrin 150mg na dzień i agomelatynę na noc.

Generalnie jest tragedia, mam takie doły, straszny lęk (jeszcze takiego nie miałem). Myślałem że po tych 3 tygodniach po odstawce to przejdzie a to jest dalej takie silne.

Mam możliwość pójść na SOR w poniedziałek do bardzo dobrego lekarza, ale się zastanawiam czy nie przemęczyć jeszcze z miesiąc z tymi lekami nowymi.

Zaznaczam że z bezno anie bromazepam w potrójnej nawet dawce i klonazepam w dawce 25mg (z dwa razy spróbowałem więcej, efekt ten sam) po prostu te benzosy nie działają na lęki. Przez to że je nadużywałem jeszcze pół roku temu.

Co zrobilibyście na moim miejscu?

#depresja #psychologia #psychiatria #ssri #leki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2
@mirko_anonim: Brałbym dawki paro 2.5-5mg z 1-2 tygodnie i wtedy zszedł na zero. Jak jesteś 3 tyg bez to niewiele brakuje to odstawienia.
Kup sobie gilotyne do tabletek i dziel.

Ewentualnie możesz pójść na SOR, żeby Ci dali np. pregabaline na odstawienie paro, ale wątpie że dadzą, prędzej rodzinna da.

Jeszcze kwestia wellbutrinu, to nasila lęki, także ja bym poczekał z tym, aż odstawienne z paro zejdą.
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Dzięki za odpowiedź.
Na SOR jak coś to mam ustalonego bardzo dobrego lekarza psychiatrę więc raczej byłby w stanie pomóc.

Boję się, że jak tak zacznę schodzić z 5mg/2.5mg to po odstawce na 0 znów od nowa będę się męczył kilka tygodni, co sądzisz?


· Akcje: