Wpis z mikrobloga

@hellfirehe: Zrób dopiero jak Win10 straci wsparcie, w październiku 2025 roku. A tak to jak chcesz przedwcześnie narzekać że wszystko inne albo że coś nie działa bo ktoś Ci wmówił że MUSISZ mieć najnowszy system to droga wolna, tylko potem nie zasypuj mirko narzekaniami. ;)
  • Odpowiedz
@hellfirehe Ja tam instaluje windowsa nowego od razu jak jest dostępny i #!$%@? xD Nigdy (jeszcze) żadnych problemów nie miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Natomiast czy jest sens? Jeśli jakiś program/gra wymaga 11 to nie masz wyjścia. A tak to nie widzę różnicy szczerze mówiąc. Mógłbym nadal używać 10, bez znaczenia.
  • Odpowiedz
@Tak_masz_racje: Ludzie często pchają się w najnowszego Windowsa bo jest najnowszy. #!$%@? z tym że ich obecny dalej ma wsparcie, wszystko na nim działa i nie pali się żeby aktualizować. Trzeba robić bo jest nowy Windows i jak nie zrobią to się zesrają.

Ja tam sobie spokojnie pozwlekam z tą aktualizacją. Gdyby nie uśmiercenie Win10 to bym w ogóle nie miał potrzeby przesiadki. A tak to przynajmniej poczeka się jeszcze z
  • Odpowiedz
@supra107 Mnie w sumie zawsze ciekawi jak wygląda i działa nowy windows i tylko dlatego zmieniam, tak to też nie mam potrzebny zmiany. Jak jest git, to zostawiam sobie. Jakby mnie coś #!$%@?ło czy nie działało to wracam do poprzedniego i tyle, więc dla mnie to nie problem.
  • Odpowiedz