Wpis z mikrobloga

JEZU D:

Właśnie skończyłem Sakurasou i rozstroiło mi mózg. Tak genialnego zakończenia nie widziałem od czasu Tengen Toppa Gurren Lagann. To jest prawdopodobnie najbardziej motywujące i inspirujące anime jakie kiedykolwiek widziałem, przez ostatnie dwa odcinki ciągle po policzkach leciały mi łzy, kurde, szkoda że moje liceum nie było tak zarąbiste. Sakurasou bije nawet Toradorę na głowę, jedyne co mogę zarzucić to parę słabszych odcinków w środku i odcinki z gorszą kreską, jednak nawet te tylko były zwiastunami pięknego odcinka, w którym będzie piękne rozwiązanie konfliktów. Ostatnie 4 odcinki to jedna z najlepszych dram jakie widziałem w japońskiej animacji i przy okazji niesamowity feels train w każdą stronę, przy okazji mimo że chwyciło mnie dość mocno na Clannadzie After Story w kilku miejscach, tu chwyciło znacznie bardziej.

JEZU DAJCIE SEZON DRUGI

10/10 WINCYJ WINCYJ POLEĆCIE COŚ PODOBNEGO

#anime #muzykazanime #teamnanami #sakurasou #joookubpoleca
j.....b - JEZU D:

Właśnie skończyłem Sakurasou i rozstroiło mi mózg. Tak genialnego ...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Woozie321: Hmmm, wygląda spoko, ale proszę, nie jestem dzisiaj w nastroju na żadne dramy, chcę się bardziej pośmiać albo ewentualnie obejrzeć coś co zmieni moje oczy w gwiazdki, więc może masz coś takiego? :3
  • Odpowiedz
@joookub: Jak to napisałeś byłem na 20 odcinku, dopiero co skończyłem. Zajebiste, tyle powiem. xD Nie wiem, co gadali tutaj o tym, żeby skończyć na 12 odcinku i dalej nie oglądać bo żenada. Ale nie, ostatnie kilka odcinków to jazda bez trzymanki. Warto było to obejrzeć.
  • Odpowiedz
@bastek66: Meh, ludzie mają różne gusta, a że ja lubię optymistyczne bajki (i nie oglądałem w odcinkach), to to anime na serio mnie poruszyło i zanim się uspokoiłem już odpalałem następny odcinek i znowu płakałem. xD Do tego anime trzeba mieć nastrój, a na pewno go poprawi. I odcinki 13-18 opowiadają pewną historię, ona nie ma być tak powalona jak pierwsza część, to historia skłóconych ludzi którzy starają się pogodzić
  • Odpowiedz
@joookub: Ja tego nienawidzę bo p--------a reżyserka powycinała sceny z Mashiro a wszędzie wsadziła i wybieliła underdoga.

I romans był gówniany, przez to.

Nie jestem fanem Toradory ale nazywanie Sakurasou lepszym romansem jest
  • Odpowiedz
@bastek66: Znowu dochodzimy do momentu, w którym inni chwalą anime, a Ty piszesz o Light Novel. Nie czytałem LN, jak w przypadku Golden Time. Nie chcę czytać. Wystarczy mi anime, było przecudne i nie podobają mi się opinie w stylu "Nie znasz się bo nie czytałeś tylko oglądałeś" ;___;
  • Odpowiedz
@joookub: Sorry ale Sorata osiągnął wyżyny bycia samolubnym dupkiem co utrudniało mi odczuwanie przyjemności z oglądania tej serii (oprócz tego co wyżej wspomniałem)
  • Odpowiedz
@joookub: Czytałam opinie o tej serii na innych forach, więc pozytywne komentarze już mnie tak nie dziwią. Ale są też negatywne, takie jak moje. Co mi się nie podobało:


Nie dla sezonu drugiego. Tylko ending nr 1 się udał.
  • Odpowiedz