Wpis z mikrobloga

JEZU D:

Właśnie skończyłem Sakurasou i rozstroiło mi mózg. Tak genialnego zakończenia nie widziałem od czasu Tengen Toppa Gurren Lagann. To jest prawdopodobnie najbardziej motywujące i inspirujące anime jakie kiedykolwiek widziałem, przez ostatnie dwa odcinki ciągle po policzkach leciały mi łzy, kurde, szkoda że moje liceum nie było tak zarąbiste. Sakurasou bije nawet Toradorę na głowę, jedyne co mogę zarzucić to parę słabszych odcinków w środku i odcinki z gorszą kreską, jednak nawet te tylko były zwiastunami pięknego odcinka, w którym będzie piękne rozwiązanie konfliktów. Ostatnie 4 odcinki to jedna z najlepszych dram jakie widziałem w japońskiej animacji i przy okazji niesamowity feels train w każdą stronę, przy okazji mimo że chwyciło mnie dość mocno na Clannadzie After Story w kilku miejscach, tu chwyciło znacznie bardziej.

JEZU DAJCIE SEZON DRUGI

10/10 WINCYJ WINCYJ POLEĆCIE COŚ PODOBNEGO

#anime #muzykazanime #teamnanami #sakurasou #joookubpoleca
j.....b - JEZU D:

Właśnie skończyłem Sakurasou i rozstroiło mi mózg. Tak genialnego ...
  • 34
  • Odpowiedz
@joookub: Tak tl;dr dla tych co nie oglądali: przeciętny do bólu licealista #!$%@? się w autystycznej dziewczynie, która już przy pierwszym spotkaniu staje przed nim nago i koniec końców wszystko kończy się happy endem.
  • Odpowiedz