Wpis z mikrobloga

Elon Musk to jest dosłownie bachor w ciele 50 latka. Don Lemon, gość wyrzucony z CNN dostał kontrakt od Elona na robienie content na Twitterze. No i w związku z tym Elon udzielił mu wywiadu.

Skończyło się tak, że po rozmowie nazwał go dupkiem i zwolnił xDDD. Pod koniec wywiadu już było widać, że jest mocno #!$%@? xDD

Obejrzałem cały ten cały wywiad i przysięgam, że Don Lemon nie obraził Elona w żaden sposób. Nie przerywał, nie krzyczał, nie był niemiły i na każdą swoją tezę miał jakies uzasadnianie.

Pytania i tezy dziennikarza rzeczywiście były trudne. Do tego sprzeczne z poglądami Muska. Więc to jest po prostu komiczne, że gość który twierdzi że jest za absolutna wolnością słowa (powtórzył to miliard razy w trakcie rozmowy), po wywiadzie tak się zesrał, że zwyzywał i zwolnił dziennikarza, któremu udzielił wywiadu xDDD

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #usa #elonmusk
deziom - Elon Musk to jest dosłownie bachor w ciele 50 latka. Don Lemon, gość wyrzuco...
  • 17
@deziom: w tym problem że nic nie udowodnił.

poza tym musk mowił że nie chce obniżenia standardów w służbie zdrowia i twierdził że coś takiego jest problemem w lotnictwie. a ten zaczął sugerować że musk jest rasistą bo jak to on nie chce aby było więcej mniejszości a może mniejszości są głupsze? dlaczego wiekszośc pilotów jest biała itd - jak #!$%@? z takim zyebem rozmawiać?

A na końcu tego tematu jeszcze
@deziom: tak jak wspomnial emillio, on ma autyzm. Pamietam jeszcze jakos przed pandemia, 2018-2019 to za bardzo nawet mowic nie potrafil, strasznie wolno skladal zdania, ciezko sie go sluchalo. Potem sie wyrobil troche.
@deziom: Bardzo rzadko zdarza mi się zerknąć w komentarze YT ale teraz to zrobiłem i o dziwo trafnie ktoś skomentował: You can take Don Lemon out of CNN but you can’t take CNN out of Don Lemon.

Ogólna ale całkiem celna diagnoza powodu, dla którego wystarczył Muskowi jeden wywiad, by rozmyślić się z finansowania człowieka (co oczywiście nie oznacza, że wywiad będzie zdjęty z X).
Myślę, że Elon się #!$%@?ł, bo marnuje czas z debilem, który nie rozumie co się do niego mówi.

- nie ma dowodów na to
- ale właśnie o tym jest artykuł
- nie ma dowodów na to, czy uważasz, że mniejszości są głupsze?
- powiedziałem, że jeśli zostaną zmniejszone wymagania, ryzyko błędu rośnie
- nie ma dowodów na to, czy jesteś rasistą, czy czarni nie byli niewolnikami?

Każdy by się wkurzył jakby
via Android
  • 1
@Yelonek

Myślę, że Elon się #!$%@?ł, bo marnuje czas z debilem, który nie rozumie co się do niego mówi.


- nie ma dowodów na to

- ale właśnie o tym jest artykuł

- nie ma dowodów na to, czy uważasz, że mniejszości są głupsze?

- powiedziałem, że jeśli zostaną zmniejszone wymagania, ryzyko błędu rośnie

- nie ma dowodów na to, czy jesteś rasistą, czy czarni nie byli niewolnikami?


Każdy by się wkurzył
@deziom: ad 1. Równie dobrze można to powiedzieć o grach komputerowych, partiach politycznych. 99% ludzi nic nie zrobi, a świr i tak zrobi masakrę, bo jego drużyna przegrała turniej w bierki. Powód sobie znajdzie dowolny.
Ad 2. No to Elon mu powiedział, że napisał o ketaminie bo jemu to pomaga i może komuś innemu pomóc. Lemon go zaczął wypytywać o inne używki i czy na trzeźwo pisze tweety. Kuźwa, to nie