Wpis z mikrobloga

Pytanie o stopki do maili
Chciałbym, aby pracownicy mieli cześć stopki maila doklejoną nazwijmy to 'odgórnie' chodzi mi o np jakiś baner (ale zakodowany do maila a nie pobierany z zewnątrz)
Problemem jest to, że zmieniałoby się dość często, więc chciałbym uniknąć za każdym razem podmieniania stopek na lokalnym komputerze.
Teraz każdy ma lokalnie swoją stopkę w pliku htm. Jak to najlepiej rozwiązać? Pracujemy na Thunderbird

#poczta #komputery
debenek - Pytanie o stopki do maili
Chciałbym, aby pracownicy mieli cześć stopki mail...

źródło: signature-banner

Pobierz
  • 6
  • 0
@Pawulonik_5mg: to już jakaś wyższa szkoła jazdy i raczej pod outlooka
@aresius nie mam aktualnie żadnego urządzenia z dyskiem które byłoby dostępne stale w sieci lokalnej, czyli chyba muszę NASa wyjąć z szafy :)
nie mam aktualnie żadnego urządzenia z dyskiem które byłoby dostępne stale w sieci lokalnej, czyli chyba muszę NASa wyjąć z szafy :)


@debenek: Możesz pokombinować z lokalizacjami onedrive/google drive na przykład jeżeli masz w firmie wdrożonego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chciałbym, aby pracownicy mieli cześć stopki maila doklejoną nazwijmy to 'odgórnie' chodzi mi o np jakiś baner (ale zakodowany do maila a nie pobierany z zewnątrz)


@debenek: Nic tak nie irytuje jak dostaje maile gdzie 3/4 treści to taki jebitny reklamowy baner, bo jakiemuś menedżerkowi się uroiło że ktokolwiek to będzie czytał.