Wpis z mikrobloga

Korzystaj z kompresji grafik do WebP i przyspiesz swoją stronę!

Grafiki podnoszą atrakcyjność witryny, ale ich duża liczba może spowalniać jej działanie. Co zrobić w takiej sytuacji? Wystarczy włączyć automatyczną kompresję grafik do formatu WebP na serwerze CloudHosting. Możesz to zrobić samodzielnie po zalogowaniu do CloudHosting Panel.

Postaw na nowoczesne technologie i wybierz nazwa.pl!

Więcej informacji na naszym blogu.

https://www.nazwa.pl/blog/szybka-strona-dzieki-automatycznej-kompresji-grafik-do-webp

#nazwapl #hosting #cloud #cloudhosting #serwer #server #serwery #servers #www #stronawww #webp #webdev
nazwapl - Korzystaj z kompresji grafik do WebP i przyspiesz swoją stronę!

Grafiki po...

źródło: szybka-strona-dzieki-automatycznej-kompresji-grafik-do-webp

Pobierz
  • 11
  • 0
@zetisdead: Nie blokujemy obsługi domen spoza nazwa.pl. W swojej ofercie posiadamy usługę DNS Anycast, która pozwala na utrzymywanie domen zarejestrowanych u zewnętrznych rejestratorów na serwerach DNS nazwa.pl. W pierwszym okresie abonamentowym jej aktywacja jest darmowa, w drugim roku koszt wynosi 60 zł.
  • 0
@zetisdead: Jak zostało wspomniane w komentarzu powyżej, w przypadku domen spoza nazwa.pl wymagana jest usługa DNS Anycast. Skierowanie domeny na serwery DNS firmy hostingowej jest podstawową gwarancją poprawności działania powiązanej z nią strony WWW i poczty e-mail. Konfiguracja, w której domena nie prowadzi na serwery DNS, wyklucza ponoszenie odpowiedzialności usługodawcy hostingowego za działanie strony i poczty powiązanej z domeną.
  • 0
@WykopX: Wysnuwasz pewnie argumenty, ale nie jesteś w stanie przesłać konkretnych informacji, żebyśmy mogli zweryfikować to, o czym piszesz i się do tego odnieść. Cały czas się rozwijamy, dlatego od czasu kiedy korzystałeś z naszych usług, mogło się sporo zmienić.
@nazwapl ale ja tutaj nie jestem, żeby wymieniać się z argumentami z waszym działem marketingowym, tylko żeby ostrzec innych ludzi, żeby nie nabrali się i nie popełniali błędu kupując wasze niskiej jakości usługi, przepłacając za coś, co u konkurencji jest tańsze i dużo lepsze.

Ale spoko, to nic personalnego do was, home.pl jest jeszcze gorsze i jeszcze droższe :)

Na szczęście jest wolny rynek i konsument ma prawo wybrać inną, lepszą, tańszą