Wpis z mikrobloga

O kuuuuuuuuuuuuurwa...

Otworzyłem jakiś film w oknie incognito na weryfikację widoczności komentarza (nie ten) i YT mi wylosował ich najnowszy test AB na tą sesję. Tak wygląda nowy układ YouTube który chcą przepchnąć użytkownikom, gdzie obecnie jest on losowy.

Ja wiem że lata temu YT co chwila zmieniał układ i ludzie narzekali, ale teraz to kompletnie przegięli pałę. Opis i komentarze w pasek na lewo, a większość strony dedykowana pompowaniu ścieku z algorytmu żebyś tylko klikał w kolejne filmiki jak skończony idiota. A użyteczność platformy? A po co? Masz ćpać filmiki dzień i noc, i tylko to się liczy i pod to teraz będą kroić układ YT.

#youtube #komputery #informatyka #webdev
supra107 - O kuuuuuuuuuuuuurwa...

Otworzyłem jakiś film w oknie incognito na weryfik...

źródło: 2024-03-19 21.05.52 www.youtube.com 66c3dcef38ef

Pobierz
  • 11
Git jest to, że lista powiązanych filmów jest lepiej widoczna i można ją na raz objąć wzrokiem, bez konieczności scrollowania.

Nie git jest to, że z automatu są widoczne z boku jakieś wysrywy z komentarzy. Chociaż to będzie pewnie można ominąć szerokim trybem odtwarzacza.

Ogólnie z wielu zmian na stronach, które były z początku bardzo ciężko strawne, ta nie jest jakaś tragiczna.

Niesamowite, z jakim wielkim oporem przychodzi adaptacja do nowych wersji
  • 0
@ab6661: A mnie się na przykład nie podoba to że większość strony jest poświęcona rekomendacjom których nie chcę widzieć bo często YT odgórnie forsuje tam politykę której nie chcę widzieć, tytuł i opis filmu które są dla mnie bardziej kluczowe są pomniejszone i wciśnięte w bok a sam film jest po lewej stronie i nie zajmuje całej szerokości okna. Nie korzystam z tableta, nie korzystam ze smartfona, korzystam z pieprzonego komputera