Wpis z mikrobloga

Ostatnie zdjęcie mojego prosiaczka przed śmiercią, jadł przez strzykawkę, bo musiał mieć poważny zabieg stomatologiczny, zabieg odbył się dzisiaj,udał się, ale serduszko mu nie wytrzymało. Nikt się tego nie spodziewał... Świetny prosiak to był, taki mikro pies, wchodził na nogi, latał po całym domu i nawet reagował na wołanie. Skubaniec był naprawdę inteligenty, nie sądziłem, że świnie to takie świetne zwierzątka, szkoda że już nie usłyszę jego kwiku gdy prosi o ogóra...

Mam nadzieję, że tam za tęczowym mostkiem je wszystkie swoje przysmaki, w tym ziemniaki które kochał i zawsze musiałem go od nich odganiać.

Kochajcie swoje zwierzątka (nawet te najmniejsze), bo każda chwila z nimi, może być tą ostatnią.

#swinkimorskie #kawiadomowa #zwierzaczki #feels
EagleOfFreedom - Ostatnie zdjęcie mojego prosiaczka przed śmiercią, jadł przez strzyk...

źródło: temp_file3019906995538789481

Pobierz
  • 20
@tomazzo69 przecież nie napisałem, że mu dawałem ziemniaki on sam je wcinał, a ja zawsze musiałem je chować. Skubaniec był sprytny i nawet szafki otwierał, aby się do nich dostać. Także dietę miał dobrą i to chyba ty potrzebujesz okularów. Świnia nie wytrzymała znieczulenia ogólnego, miał problem z zębami, a nie z dietą.
@EagleOfFreedom: weźmiesz nową świnkę na jego miejsce? Słyszałem (ale powiem szczerze, że #!$%@? się znam), że świnki morskie są bardzo towarzyskie i nie dobrze by było, gdyby brat został sam. Ale może źle słyszałem