Wpis z mikrobloga

wymienisz kilka pozycji? Nie każdy ma czas 10 godzin dziennie oglądać posiedzenie sejmu.


@masz_fajne_donice: też nie śledzę, ale z dzisiejszej komisji wychodzi, że wybory kopertowe kosztowały bodajże 80 mln zł. Zagroziło to płynności finansowej Poczty Polskiej, która musiała wnioskować o zwrot tych środków. Z ciekawszych wydatków w ramach wyborów jest np. 400 urn za 7 mln zł. Pudełko z pleksiglasu za 17500 zł/szt. Może się nie znam, ale to trochę wysoka
@Paczek_w_masle: 400 urn to trochę mało i myślę, że ktoś się #!$%@?ł przy czytaniu i miało być 400 tys. Też zwróciłem na to uwagę.

@MalowanyPtak , tak, tak, tak było ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szczególnie ta komisja Amber Gold z dupy, dotycząca niepolitycznej afery, z zapraszaniem Tuska i jego syna, żeby na siłę im coś przylepić. Jedyny racjonalny sens tej komisji mógł być taki, że czemu ABW
@masz_fajne_donice: Bardzo proszę:

- PWPW zajmowało się wyborami bez podpisania umowy w tym zakresie, twierdząc, że umowa była wiążąca
- nie do końca potrafią ustalić, czego dotyczyła ta umowa
- asystentka przyjmowała listy interesantów od człowieka niezwiązanego z jej stanowiskiem i przesyłała dyrektorom instytucji związanych z jej stanowiskiem
- Wiceminister wyznaczony do rozliczenia ponad 80 mln złotych z Pocztą Polską za działania związane z organizacją wyborów nie wiedział o tym, że
Nie każdy ma czas 10 godzin dziennie oglądać posiedzenie sejmu.


@masz_fajne_donice: no to odpalasz na prędkości 2-2,5x wieczorem i dwie-trzy godzinki masz lepszą rozrywkę niż na netflixie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ciabass: ja bym napisał, że trzeba głosować na małe partie. Te fizycznie nie mogą tyle kraść, bo nie mają tylu członków ( ͡° ͜ʖ ͡°)