Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się na tą grą ale nie jestem pewien.
Grał ktoś może w drg i powie czy gra posiada podobną przyjemność strzelania do robali?
Gra nie denerwuje a community jest ok?
#helldivers2
cielak44 - Zastanawiam się na tą grą ale nie jestem pewien.
Grał ktoś może w drg i po...
  • 5
  • Odpowiedz
@cielak44: nie wiem co to jest drg, ale długo wahałem się co do zakupu. Gra jest zajebista, nie ma jakiejś głębszej fabuły, ale #!$%@? jest pierwszorzędny. Po całym dniu w robocie w sam raz na odstresowanie się, bardzo się wkręciłem. Na wyższych poziomach trudności jest rozwałka totalna.
  • Odpowiedz
  • 0
@koters: @duzypen Powiedzmy że bardzo podobne gry jakby na szybko je porównać. PVE kooperacja gdzie strzelasz większości do robali. Tak samo jesteś nieznaczącym pionkiem dla góry który ma zabijać robale. Tyle że akcja dzieje się pod ziemią jako krasnolud ( ͡ ͜ʖ ͡)
Cele są trochę inne i bardziej się skupiasz się na surowcach.
Gra to istne cudo dla każdego kto lubi sobie postrzelać i się
cielak44 - @koters: @duzypen Powiedzmy że bardzo podobne gry jakby na szybko je porów...
  • Odpowiedz
@cielak44 nie zastanawiaj się tylko bierz. Jedyne co musisz wiedzieć że dobrze mieć trochę ponad przeciętny sprzęt bo gra jest mega obciążająca, ale przynajmniej oferuje momentami kadry jak z dobrego kina akcji. Gra jest czasami denerwująca, ale się łatwo denerwuje, więc tego bym się nie martwił. Community jest jednym z lepszych jakie widziałem z gierek online, polecam poczytać reddita i coś na YT z tej niej, jak już kupisz żeby wczuć się
  • Odpowiedz