Wpis z mikrobloga

Hej, czy ktoś z Was korzystał z usług projektowych przy remoncie mieszkania?
Mam dość małą i nieustawną sypialnię w której mam już leciwe meble i całość mi się po prostu nie podoba. Chętnie bym coś zmieniła ale nie mam pomysłu. Korzystaliście z usług projektowych i możecie polecić? Najchętniej jeden sklep, który ogarnie i meble i projekt, a cebulacko sam projekt najlepiej gratis jak wydam u nich minimum X na meble ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#remontujzwykopem #remont #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #projektydomow
  • 9
  • Odpowiedz
@RozowaWkolorachTeczy: no to tak na pewno łóżko do spania, do tego jakaś szafka nocna i komoda. wszystko pomalowane na czarno razem z meblami. Widzimy się pod ikea albo innym dziadostwem i za projekcik poprosze 1500zł pasuje?
  • Odpowiedz
@RozowaWkolorachTeczy warto skorzystać z takich usług z tego względu że odrazu widać jak się wchodzi do pomieszczenia że rękę przykładał do różnych rzeczy projektant bo Ci dobrzy naprawdę znają się na rzeczy, tylko jedynym minusem jest cena która przeważnie oscyluje w 200zl za m2 przy małych projektach
  • Odpowiedz
@Wykop24h: i drugim minusem jest to, że lubią dodawać różne pierdoły, żeby ładnie wyglądało na renderach, a brak tym rzeczom jakichkolwiek funkcjonalności
  • Odpowiedz
@RozowaWkolorachTeczy: pooglądaj sobie jakieś aranżacje na homebook czy pinterest i może jakiś układ wpadnie w oko. Ewentualnie wybierz coś i sprawdź sobie na allegro oferty wizualizacji pomieszczenia, tam ludzie nawet z kilku projektów złożą Ci coś fajnego w jeden za 1/10 tego, co projektanci wezmą.
  • Odpowiedz
minusem jest cena która przeważnie oscyluje w 200zl za m2 przy małych projektach


@Wykop24h: dlatego myślałam o projektach w ramach jakiś markerów budowlanych czy sklepów. Np w ikea mają projekty za ~100zl. Minus jest taki, że wciskają jedynie swoje meble ale ja i tak wszystko tam kupuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz