Wpis z mikrobloga

TO jest dla mnie #!$%@?, że X lat temu w czasach kiedy się srało do dziury w ziemi, ktoś sobie wymyślił, że trzeba pracować 8godzin dziennie i pomimo, że wszystko się zmieniło nikt tego nie ruszył. Po co żyć Jeśli w ciągu dnia praca zabiera więcej czasu niż czas wolny a na dodatek jesteś taki #!$%@? po robocie że nic ci się nie chce? #praca #przegryw
  • 24
  • Odpowiedz
  • 29
@Pioter_Polanski to jest #!$%@? Polska mentalność właśnie. Lepiej #!$%@?ć jak osioł i nie mieć życia (nie zapominaj też że nie każdy jest przegrywem jak ty i są ludzie wyobraź sobie którzy mają dzieci i kobiety) ale najważniejsze żeby napisać komuś, że jest Leniem, aby poczuć się lepiej i można dalej wracać do roboty #!$%@?ć za kromkę chleba
  • Odpowiedz
@jankowalski811: ale wiesz o tym że od zarania dziejów pracowało się od świtu do nocy? I że 8 godzin pracy to jest przywilej pracowniczy tak jak urlop, wywalczony po to żeby robolom było lepiej?
  • Odpowiedz
@jankowalski811: na tym etapie życia pracuje zdecydowanie mniej niż kiedyś bo mogę sobie na to pozwolić.

A twoje wynurzenia są na poziomie wilka który narzeka że musi za dużo polować i nie ma czasu na życie między polowaniami.
Skoro ty nie chcesz pracować, to kto ma pracować na ciebie? Mamusia? Otaczające nas dobra i usługi nie rosną na drzewach.
  • Odpowiedz
@jankowalski811: dlatego ja kilka miesięcy temu znalazłam pracę part time i teraz sobie po prostu robię 2-3 dni w tygodniu i mam czas na wszystko. Może nie oszczędzę sporo kasy, bo większość idzie na życie, ale przynajmniej mam życie, a dużo mi nie trzeba do szczęścia, nie kupuję głupot:)
  • Odpowiedz
  • 6
@thorgoth ale ja pracuję, utrzymuje się sam i robię nawet nadgodziny...Po prostu stwierdza fakt że chore jest to że w 21 wieku Praca pochłania nam większość czasu a nie ja odwrót. W niektórych krajach już są czterodniowe tygodnie pracy i to znaczy że są to lenie?
  • Odpowiedz
@jankowalski811: w żadnym kraju nie wprowadzono 4-dniowego tygodnia pracy i nikt tego za naszego życia nie zrobi w skali całego kraju. Zrobiło to kilka firm na terenie UE, Szwajcarii i USA, nikt ci nie broni do nich aplikować.

W Bangladeszu pracują więcej niż w Polsce i zarabiają mniej. W Polsce pracują więcej niż w Luksemburgu i zarabiają mniej. Wiesz dlaczego? Dlatego że to jak ciężko pracujesz nie ma przełożenia na wydajność
  • Odpowiedz
A twoje wynurzenia są na poziomie wilka który narzeka że musi za dużo polować i nie ma czasu na życie między polowaniami.


@thorgoth: No tylko wilk co sobie upoluje to zje sam, albo odda reszcie stada. A nie, ze z kazdej upolowanej zwierzyny polowe musi oddawac #!$%@? wie komu, #!$%@? wie za co ¯\(ツ)/¯. A jeszcze ten ktoremu oddaje, co chwile narzeka, ze za malo i ma wiecej polowac zeby mu
  • Odpowiedz
No tylko wilk co sobie upoluje to zje sam, albo odda reszcie stada. A nie, ze z kazdej upolowanej zwierzyny polowe musi oddawac #!$%@? wie komu, #!$%@? wie za co


@theredi: no absolutnie nie.
Wilki niższe w stadzie w czasie polowań watahą jedzą jako ostatnie, więc de facto oddają więcej niż Ty pracodawcy. Taki lajf ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz