Wpis z mikrobloga

Wilki niższe w stadzie w czasie polowań watahą jedzą jako ostatnie, więc de facto oddają więcej niż Ty pracodawcy. Taki lajf ¯\(ツ)/¯


@thorgoth: no jak poluja wataha to logiczne, ze tak jest. Nie jestem ekspertem od wilkow, ale chyba zdarza sie tez, ze ktorys sobie upoluje jakas kaczke sam i zje cala? Czy bierze gryza i reszte grzecznie przynosi stadu?
@cr6d: kolekcjonuję zamówienia, czyli dokładniej łażę z wózkiem i zbieram produkty żywieniowe zgodnie z tym, co mi skaner mówi:) Nie jest to moja praca marzeń, ale za to mam dużo wolnego czasu, a w pracy mam zapewnione posiłki, więc też nie muszę kombinować z jedzeniem. Dzięki temu wróciłam do regularnych treningów, mam czas na samo rozwój i na hobby. Uświadomiłam sobie, że nie muszę zarabiać milionów, wystarczy, żeby mi starczyło na
@jankowalski811: Zdajesz sobie sprawę że
"Teraz ludzie mają rodziny, hobby, atrakcje typu kina, baseny, podróże, dbają o siebie, uprawiają sporty"

To zasługa właśnie tego że robimy po 8 godzin a nie 4?

A jak tak bardzo chcesz pracować mniej to zatrudnij się w mcdonaldzie na pół etatu, akurat robota dostosowana do twojego poziomu intelektualnego.