Wpis z mikrobloga

@Mr_Beniz: Z jednej strony uważałem to wszystko za scam, z drugiej strony akcja z moim bratem: ja, moi rodzice, jego laska sobie nie mogliśmy z nim poradzić z tym że przegina z piciem.

Poszedł raz, na NFZ, bo sam chciał i się doczekał kuźwa i zupełnie inny człowiek. I to nie że na siłę się zmusza. Miałem boże narodzenie z stypą połączone, ja z kuzynem piwkuje, brat nic, chodzi z nami,
@KrzaczekPl ale to czekaj, zachowuje ten Twój brat abstynencję, tylko nie przeszkadza mu picie innych w jego obecności? Mój teść 30 lat nie pije, a w domu zawsze pełno jest alkoholu. Dla mnie to niezrozumiałe, bo to stąpanie po cienkiej linii, ale jak widać, można.
@Mr_Beniz: Można znaleźć dużo taniej. Okej, ceny są czasami chore, ale za te 250 można na luzie ogarnąć. Nie mówiąc o tym, że do psychiatry są dość spoko terminy na NFZ i nie trzeba skierowania. Oddałabym nawet te 550 w najcięższym momencie życia, mierząc się z żałobą, nie mając siły wstać z łóżka.
Chłop kuma że pić nie umie, ale od razu nie wszedł w ten chory cyrk, że gram alkoholu Cię zabije i najgorsze zło.


@KrzaczekPl: Głąbie chodzi o to, że jak już się ma upośledzony ten mechanizm kontroli nad spożywaniem, to jedno zażycie z dużym prawdopodobieństwem skończy się powrotem do nałogu.

Możesz nie pić rok, wypijesz setkę z kolegą na osiedlu i zaczynasz walić co drugi dzień. Tu wcale nie chodzi o
@Mr_Beniz: #!$%@? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ja i za pierwsza i kazda kolejna wizyte (raz na 3 miesiace) place 250 zl, a i uwazam ze to drogo. 550 za pierwsza wizyte u psychiatry? Typ #!$%@? cene zaporowa? Jest naprawde tak dobry? A jak sie okaze #!$%@? i osoba bedzie musiala pojsc do innego psychiatry i znow zaplacic 550zl? Konowalom sie w dupach poprzewracalo, a gdzie przysiega hipokratesa ja sie pytam? Wiem ze lekarz hipokratesem
@clowncore idź pracować u Janusza na stołówce za 5 zł/h, żeby ludzie nie byli głodni XD Nie po to ludzie się uczą pół życia, żeby później robić za grosze. U niektórych specjalistów zapłacisz po 400 zł za 15 minut wizyty.
@Mr_Beniz: Jeszcze raz: to jest ustawione tak, ze samo sie kreci: sekta (ktora przeniknela do gabinetow psychoterapii i psychiatrii) bierze kase z problemow ludzi, ktore wynikaja z tego, jak ta sama sekta urzadzila ostatnimi laty swiat. Co tu jest k*a trudnego do zrozumienia, bo nie wiem?
Juz k
*a od tygodni to na mirko klepie i wszyscy ciagle nie wierza. Szukajcie, a znajdziecie, ja jestem od Boga i Wam to