Wpis z mikrobloga


Pani wiceminister odwiedziła więzienie kobiece na Grochowie i tak ją poruszyło, że kobiety, które się tam znalazły z powodu popełnienia przestępstwa przebywają w takich samych warunkach co mężczyźni, którzy popełnili podobne przestępstwa, że teraz nie może spać po nocach zastanawiając się czy więzienie nie jest dla kobiet zbyt uciążliwe.

#pieklokobiet #bekazlewactwa #wiezienie #dyskryminacjamezczyzn #rownouprawnienie
WielkiNos - !Wpis usunięty przez moderację za nieładne określenie więźniarek, więc do...

źródło: temp_file4505132321957436309

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
powiedziala tez, ze glownie chodzi o funkcjonariuszki. Jesli dostaniesz okresu w ciagu kilkugodzinnej zmiany i nie mozesz odejsc z posterunku, to co podpaske w korytarzu ma zmienic, czy sobie krwawic tam...? Nie rozumiesz gosciu to sie nie wypowiadaj


@zbrodnia_i_kawa: "więzienia są dla mężczyzn" "kobiety lepiej potrafią się dostosowywać". Faktycznie, nie ma się do czego przyczepić. Tylko spróbuj zamienić w tych zdaniach płci, albo w podobnym tonie mówić o kobietach, to zostaniesz
  • Odpowiedz
japrdl, tylko facet może porównać sranie z menstruacją XDDD


@zbrodnia_i_kawa: jedno i drugie zmusza do opuszczenia posterunku.. ale wiem - twój ból jest większy niż mój.
jak się nie nadaje do rpacy to niech idzie kopać rowy
  • Odpowiedz
@WielkiNos: swoją drogą czy jest jakieś porównanie jeśli chodzi o kary wymierzane za te same przestępstwa dla różnych płci?
No i czy takie dany były by miarodajne
  • Odpowiedz
japrdl, tylko facet może porównać sranie z menstruacją XDDD


@zbrodnia_i_kawa: jeszcze napisz, że na pewno jest incelem i nie rucha, to na pewno doda merytoryki w Twojej wypowiedzi
  • Odpowiedz
  • 69
@paw4da: japrdl, tylko facet może porównać sranie z menstruacją XDDD


@zbrodnia_i_kawa Nikt nigdzie nie porównał srania z menstruacją tylko podał ci przykład że również mężczyźni mogą mieć potrzebę fizjologiczną. Ty masz jakieś problemy z głową czy po prostu jesteś zaślepiona swoją nienawiścią?
  • Odpowiedz
macie rozwolnienie raz w miesiącu przez kilka dni


@zbrodnia_i_kawa: Słuchaj no, po pierwsze - rozwolnienia też nie wstrzymasz, więc gdzie tu różnica względem okresu?
Po drugie - mniej więcej można przewidzieć pierwszy dzień okresu i nie mów mi że nie, bo jakoś moja różowa potrafi mniej więcej z tym trafić. Zresztą, to naprawdę są takie koszty, żeby dzień-dwa przed planowanym rozpoczęciem okresu zacząć stosować prewencyjnie tampony/podpaski, zwłaszcza pracując na tego typu
  • Odpowiedz
@CheSlaw ja nic nie chce, mowie tylko, ze to nie jest tak ze ona #!$%@? jakies farmazony kompletnie od czapy. Czy to jest glowny ludzki problem na ziemi? No nie natomiast op robi gownoburze o nic i reszta sie łyka.
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa Mam 35 lat i jak żyje tak nie miałam jeszcze akcji z czerwoną plamą na dupie xD wiem, że to się może czasami jakiejś kobiecie zdarza, ale chyba nie jest powszechne skoro tego nie widuje xD
Poletzam używanie wkładek, i nie wymyślania, że w Polsce mamy warunki pracy dla kobiet jak w koloniach karnych xD chyba troche odleciałaś xD
W ogóle kisne z tego wiecznego pokazywania jak my to mamy źle
  • Odpowiedz