Wpis z mikrobloga

@Psychololek: są do tego specjalne tynki i masy dekoracyjne, np włoskiego producenta San Marco decorativi. Nakładasz na ścianę kilka cm warstwy, odpowiednio sobie kształtujesz, niektóre malujesz niektóre nie.
@Psychololek: Też kiedyś widziałem te wizualizacje i próbowałem znaleźć jakieś produkty, które umożliwiłyby uzyskanie podobnego efektu w rozsądny sposób i za rozsądne pieniądze. Niestety bez sukcesu. Trzeba to rzeźbić z jakiegoś betonu architektonicznego na strukturze z tworzywa sztucznego nadającej kształt. Ale żeby wyszło to naturalnie, to potrzeba doświadczenia i zmysłu artystycznego. Bo całe przedsięwzięcie to już bardziej sztuka niż typowa wykończeniówka i raczej robi się to na miejscu, a nie z
@selenita66: kurczę, cena tego gotowego panela to abstrakcja, sądziłem że może jest gdzieś takie coś tylko że styropianu, ale jednak ciężko do znaleźć.
Dziekuje mimo wszystko za dużo informacji, jak jednak uda mi się coś samemu znaleźć to podzielę się informacją.

@Piotrek00 @sidhellfire
https://youtu.be/6nmEHxMSbmA?si=HnHBsX-XX1TSZbE3
Jest prostsza metoda, ale to już rzeźbienie a ja artysta nie jestem i na bank nie osiągnę takiego efektu jak na filmie
@Psychololek jak nie masz żyłki artysty to tego nie zrobisz. Osobiście kombinowałbym coś ze styropianem ewentualnie jakąś masą typu Goldband w później beton/malowanie.

Z kolei gotowe małe panele idą w grubych tysiącach, więc dla takich żuczków jak my starcza wizualizacje:P